Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

International B2B meetings at EMO 2019

16.9.2019 - 20.9.2019

V termínu 16. – 20. září 2019 nabízíme možnost předem připravených schůzek a návštěvu světového veletrhu obrábění kovů EMO Hannover 2019.

Pod heslem „Smart technologies driving tomorrow’s production“ se na něm předvede celé spektrum moderních sofistikovaných technologií pro obrábění kovů, které jsou srdcem každé průmyslové výroby. Veletrh představí nejnovější stroje a efektivní technická řešení, služby podporující výrobu, udržitelnost ve výrobním procesu a mnohem více. EMO Hannover se zaměří zejména na obráběcí a tvářecí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, automatizovaný tok materiálu, počítačové technologie, průmyslovou elektroniku a příslušenství, kterou navštíví odborníci ze všech důležitých průmyslových oborů, jako jsou strojírenství a výstavba investičních celků, automobilový průmysl a jeho subdodavatelé, letectví a kosmická technika, jemná mechanika a optika, stavba lodí, zdravotnická technika, výroba nářadí a forem, výroba ocelových a lehkých konstrukcí.

V rámci mezinárodní kooperační burzy organizované ve spolupráci s partnery sítě Enterprise Europe Network můžete jako součást doprovodného programu veletrhu využít možnost předem domluvených schůzek s dalšími návštěvníky a vystavovateli, zaregistrovanými na naší platformě (poslední akce se zúčastnilo 298 zájemců z 25 zemí světa).

 

Hlavní témata:

  • obráběcí a tvářecí stroje
  • přesné nástroje
  • automatizované toky materiálů
  • průmyslová elektronika a příslušenství
  • počítačové technologie

 

Proč se účastnit?

  • Najděte nové zákazníky, dodavatele a partnery pro spolupráci
  • Prezentujte se návštěvníkům a vystavovatelům online
  • Představte, diskutujte a vyvíjejte nové návrhy projektů na mezinárodní úrovni
  • Iniciujte přeshraniční kontakty

 

Registrační poplatky: vystavovatelé na veletrhu zdarma, návštěvníci: 250,- EUR (členské společnosti partnerů a jejich klientů mají nárok na bezplatnou účast při zadání promo kódu při on-line registraci). Pro získání tohoto kódu a v případě dotazů kontaktujte RHK Brno).

 

Více informací ZDE.

Podrobnosti

Zahájení:
16.9.2019
Ukončení:
20.9.2019
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://emo-b2b-2019.b2match.io/

Místo konání

Deutsche Messe AG
Messegelände
Hannover, 30521 Německo
+ Google Mapa
Telefon:
532 194 918
Webová stránka:
https://emo-b2b-2019.b2match.io/

Ostatní

E-mail pořadatele
hrdlicka@rhkbrno.cz
Telefon
532 194 918