Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

INCOTERMS 2010

4.6.2018 - 9:00 - 16:00

Blíží se další významný milník v „životě“ dodacích podmínek Incoterms – novela v roce 2020. Je však jisté, že i starší verze budou i nadále použitelné v obchodní praxi a že budou i nadále poskytovat výjimečnou a nenahraditelnou podporu smluvním stranám v kupní smlouvě.

Znalost, porozumění i schopnost volby vhodné podmínky by tedy mělo patřit do výbavy každého obchodníka, vývozce i dovozce. Doložky Incoterms však mají nepopiratelný vliv na práci bankovních specialistů, poskytovatelů dopravních, celně-deklarantských a pojišťovacích služeb, a samozřejmě i na jednání se zástupci státní správy (celní a finanční dohled). Ti všichni jsou proto zváni na uvedený seminář.

Účastníci semináře obdrží publikaci ICC ČR – „Uplatňování pravidel Incoterms® 2010 v praxi zahraničního obchodu“ v ceně kurzovného!

——————————————————————————–

Pravidla a směrnice INCOTERMS® vytvořila ICC roku 1939 a od té doby usnadňují mezinárodní obchod. Využívají se po celém světě, zjednodušují transakce, napomáhají výkladu obchodních podmínek a podporují dobrou obchodní praxi. Tyto principy a pravidla jsou plně respektována a užívána při každodenním obchodováním. Staly se tak jedním z nejdůležitějších pilířů mezinárodního obchodu.

ICC ČR jako součást mezinárodní obchodní organizace připravuje již více jak 15 let odborné semináře zaměřené na oblasti dopravy, logistiky, bankovní praxe, arbitráže, právních otázek a účetnictví. Jako tvůrci pravidel INCOTERMS® jsme jediní v ČR, kdo má licenci na vzdělávání v této oblasti (vydávání učebních textů a pořádání seminářů certifikovaných ICC).

——————————————————————————–

Určeno pro:

  • vývozce
  • bankovní specialisty
  • odborníky v oblasti mezinárodní dopravy a spedice, pojištění zásilek
  • a další zájemce

Přednášející:

Ing. Petr Rožek, Ph.D. – poradce v dopravě, konzultant, lektor ICC a SSL (Svaz spedice a logistiky ČR)

Program:

·         Incoterms 2010 – Pravidla ICC pro výklad obchodních podmínek

·         Realizace Incoterms 2010 v dopravě a v pojištění zásilek

·         Incoterms 2010 a platební podmínky

·         Incoterms 2020

Více informací a možnost registrace:

https://www.icc-cr.cz/cs/akce/incoterms-2010-15

 

Pozvánka na seminář INCOTERMS 2010

Podrobnosti

Datum:
4.6.2018
Čas:
9:00 - 16:00
Rubriky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://www.icc-cr.cz/cs/akce/incoterms-2010-15

Místo konání

Florentinum
Na Florenci 2116/15 (recepce A)
Praha 1,
+ Google Mapa