Načítám Akce

« Všechny Akce

GDPR & Kybernetická bezpečnost . Jak se v tom orientovat a kde začít. Workshop

28.3.2018 - 9:00 - 16:00

Termín platnosti GDPR se blíží. Jak zabezpečit osobní údaje? Právníci a konzultanti mi pomohou s legislativní a procesní stránkou zpracování osobních údajů.

Ale nakonec to všechno skončí v počítačích. A máme je bezpečné? Je všechno v pořádku? Všude kolem je hromada nabídek na bezpečnostní produkty, které mi zaručeně pomohou. Který je ten pravý? Nebo potřebuji všechny?

Zastavte se na chvilku a zkuste se společně s námi zamyslet nad tím, co byste mohli a co byste měli udělat pro zabezpečení vašich počítačů a sítí.


A: Co se na workshopu dozvím?

1) Shrnutí kybernetických hrozeb a ochran před nimi

 • Hackeři byli, jsou a budou. Jak nejčastěji útočí? A naopak, jaké jsou nejběžnější ochrany před jejich hrozbami?

2) Posouzení stavu stávající kybernetické ochrany

 • Než se vydáte nakupovat bezpečnostní produkty, je dobré si promyslet, co u vás funguje a co ne. V rámci tohoto modelu si projedeme krátký návod na posouzení stavu vašeho zabezpečení.

3) Výběr optimálního modelu zabezpečení pro vaši organizaci

 • Pokud už znáte oblasti, kterým je zapotřebí se u vás věnovat, pojďme se ještě podívat na další souvislosti, včetně těch ekonomických. Ne vždy musí platit, že to „nejlevnější“ je skutečně pro vás to nejvýhodnější.

4). Všechno už mám, co teď?

 • Pokud jste zavedli komplexní model kybernetické ochrany, tak vám gratulujeme! Užijte si na 5 minut zasloužený odpočinek a znova se dejte do díla. Hackeři totiž nespí a tak je kybernetická ochrana opravdu nekonečný příběh. Na závěr tedy pár doporučení, jak si dlouhodobě udržet kybernetickou bezpečnost na vysoké úrovni a hlavně akceschopnou.

 

Cena workshopu:

 
bez DPHs DPH
Cena člen komory3.900 Kč4.719 Kč
Cena ostatní4.590 Kč5.553,90 Kč

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT NA KURZ

 


B: Je workshop vhodný pro mě?

Inspirace, nápady a tipy si může odnést každý, kdo má ve firmě na starost kybernetickou bezpečnost, informační technologie nebo ochranu osobních údajů.

Workshop je určený těm, kteří si chtějí dát do souvislostí svoje fragmentované znalosti s uceleným pohledem na oblast kybernetické bezpečnosti. Je určen pro všechny, kteří chtějí budovat kybernetickou ochranu systematicky a dlouhodobě.

Workshop NENÍ vhodný pro ty, kteří očekávají, že se během jednoho dne dozví detailní návod na ovládání nejrůznějších nástrojů kybernetické ochrany.


C: Co si mám vzít s sebou?

Jelikož půjde o praktický workshop, tak si nezapomeňte vzít notebook. Připojení na wi-fi zajistíme my. K tomu něco na poznámky a dobrou náladu.


C: Kdo bude náš lektor?

Jindřich Šavel:

Zkušený manažer ze světa IT. Během více než 26 let se věnoval oblastem návrhů a dodávek infrastruktur, aplikačního software, systémů pro správu dokumentů a řízení procesů.

V posledních letech se věnuje tvorbě firemní strategie a budování prodejní sítě české technologické společnosti Novicom, a to jak v ČR, tak i v zahraničí.

Právě při realizaci dodávek pro efektivní správu a zabezpečení počítačových sítí se se detailně seznámil se způsoby zajištění kybernetické bezpečnosti a také se širokou nabídkou produktů kybernetické ochrany na trhu.

Vedle činnosti obchodního ředitele Novicomu je Jindřich Šavel činný ve vedení Network Security Monitoring Clusteru, který sdružuje výrobce, konzultanty a dodavatele řešení kybernetické ochrany.

Osobně se podílel na tvorbě konceptu Aktivní bezpečnost sítě a přispěl k tvorbě vzdělávacího programu kybernetické ochrany.


Pořád váháte? Tady je 10 důvodů, proč jít na kurz od Hospodářské komory:

      1. Ověřené znalosti z praxe
      2. Interaktivita
      3. Bez zbytečných řečí
      4. Intenzita výuky
      5. Možnost osobních konzultací s lektorem
      6. Sleva 15 % pro každého člena HK ČR
      7. Občerstvení během kurzu
      8. Rychlá a free wi-fi
      9. Moderní prostory Florentina
      10. Výborná dopravní dostupnost (vlak, metro, bus, tram)

    CHCI SE PŘIHLÁSIT NA KURZ

     

    ZPĚT NA SEZNAM KURZŮ

Podrobnosti

Datum:
28.3.2018
Čas:
9:00 - 16:00
Rubriky Akce:
, ,
Webová stránka:
http://edukis.cz

Pořadatel

Hospodářská komora ČR
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
ridka@komora.cz
Telefon
724 613 935

Místo konání

Hospodářská komora ČR
Na Florenci 2116/15
Praha 1, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.komora.cz