Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

FOR PASIV

9.2.2018 - 9:00 - 10.2.2018 - 17:00

Veletrh FOR PASIV představí vše o pasivních domech zděných i dřevostavbách, přichystáno bude jak poradenské centrum pro širokou veřejnost, tak konference pro odborníky

 

  1. ročník veletrhu, zaměřeného na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy, bude opět zastoupen prestižními firmami z oboru, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery.

 

Veletrh je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kdo se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už jsou to lidé, kteří řeší úspory energie v novém bydlení, či lidé, kteří si chtějí dopřát ještě dostatek výhod a pohodlí svého stávajícího domova.

 

Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů a technického vybavení budov, diagnostice, auditům, financování či poradenství.

 

Veletrh FOR PASIV nabídne velmi atraktivní doprovodný program pro laickou i odbornou veřejnost. Nebude chybět poradenské centrum, které připravujeme opět ve spolupráci s Centrem pasivního domu. Nově se návštěvníci veletrhu mohou těšit na třináctý ročník konference zaměřené na podporu a výstavbu pasivních budov s názvem Inovace pro nulové budovy, kterou zde poprvé uspořádá Centrum pasivního domu.

Kontakt: Kateřina Maštalířová, tel.: +420 225 291 118

Podrobnosti

Zahájení:
9.2.2018 - 9:00
Ukončení:
10.2.2018 - 17:00
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.forpasiv.cz

Pořadatel

ABF, a.s.
Webová stránka:
www.abf.cz

Místo konání

Areál PVA EXPO PRAHA
Beranových 667
Praha 9,
+ Google Mapa