Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

FOR JOBS

15.5.2018 - 9:00 - 18.5.2018 - 17:00

  1. ročník nabídky pracovních pozic v průmyslových oborech

 

Charakteristika:

Akce vznikla s ohledem na současnou situaci na trhu práce a nedostatek kvalifikovaných pracovních sil zejména v technických oborech. Cílem FOR JOBS je propojit nabídku pracovních míst v průmyslových oborech s cílovou skupinou odborných návštěvníků

studentů SŠ a VŠ se zaměřením na strojírenství, povrchové úpravy, energetiku a elektrotechniku, logistiku a svařování.

 

Cílové skupiny:

Cílové skupiny FOR JOBS jsou studenti VŠ a SŠ technických oborů, s nimiž tímto prohlubujeme dosavadní spolupráci. Oslovené školy mají možnost aktivně prezentovat své nápady a výsledky s přesahem i do aplikační sféry v sekci STUDENTSKÉ PROJEKTY na vyhrazené ploše v areálu výstaviště. Zde mohou vystavit své exponáty a rozmístit propagační materiály. V rámci veletrhu mohou studenti najít pracovní uplatnění díky komunikaci s budoucími zaměstnavateli.

 

Návštěvu veletrhu zprostředkováváme odborným školám zdarma. Studenti tak získají příležitost seznámit se s vystavenými technologiemi i stroji.

 

K návštěvě FOR JOBS dále zveme kvalifikované pracovníky hledající nové příležitosti zaměstnání v technických oborech, jako jsou technici, technologové, manažeři, vedoucí pracovníci, obchodníci či živnostníci a to nejen v technických oborech, ale i ve státní správě

a neziskovém sektoru.

 

Akce se koná jedenkrát ročně souběžně s veletrhem FOR INDUSTRY.

 

Návštěvnost a dopad akce:

V loňském roce byla návštěvnost veletrhu FOR INDUSTRY včetně sekce FOR JOBS 7612 návštěvníků. V roce 2018 předpokládáme návštěvnost FOR JOBS cca 1000 – 1200 návštěvníků.

 

Kontakt: Bc. Martina Prouzová, tel.: +420 225 291 138

 

Podrobnosti

Zahájení:
15.5.2018 - 9:00
Ukončení:
18.5.2018 - 17:00
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.forjobs.cz

Pořadatel

ABF, a.s.
Webová stránka:
www.abf.cz

Místo konání

Areál PVA EXPO PRAHA
Beranových 667
Praha 9,
+ Google Mapa