Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

FOR GASTRO & HOTEL 2018

4.10.2018 - 7.10.2018

Navigace pro Akce

8. ročník mezinárodního veletrhu hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie.

Cílem veletrhu FOR GASTRO & HOTEL je šířit povědomí v lidech o oborech gastronomie a hotelnictví, podpora obchodu a odborných řemesel v oboru HoReCa a profese kuchař, číšník, cukrář a pekař a především propojení nabídky firem a poptávky cílové skupiny z oboru.

 

Veletrh přivádí veřejnost též k zájmu o kvalitní suroviny a jejich využití v gastronomii, uvědomění si vlivu kvality potravin a nápojů pro kvalitní život a naše zdraví. Současně představuje nové trendy a inspirace v gastronomii a hotelnictví pro odbornou veřejnost. Sdružuje profesionály v tomto oboru, školí a podporuje vzdělávací projekty, které probíhají v rámci bohatých doprovodných programů za podpory mnoha partnerů z oboru.

 

Odborně veletrh zaštiťují: Asociace kuchařů a cukrářů ČR, Asociace hotelů a restaurací ČR, Sdružení nápojových cest, Česká barmanská asociace, Podnikatelský svaz pekařů.

Významným partnerem veletrhu je Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

V rámci veletrhu tak proběhne řada inspirativních soutěží pořádaných odbornými sdruženími a partnery – soutěž CUKRÁŘ ROKU 2018, CANDY FESTIVAL a GASTRONOMICKÁ TOUR po krajích ČR.

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL má široké oborové členění a je tvořen čtyřmi základními samostatnými bloky, které však tvoří jeden silný celek.

 

  1. TECHNOLOGIE A VYBAVENÍ PRO RESTAURACE A HOTELY
  2. POTRAVINY A NÁPOJE
  3. DOPROVODNÝ PROGRAM – workshopy, prezentace, ochutnávky, poradenství
  4. ODBORNÝ KONGRES FOR GASTRO & HOTEL, pouze pro registrované profesionály

Veletrh bude zastoupen prestižními firmami z oboru, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery. Po úspěšném prvním ročníku odborného kongresu FOR GASTRO & HOTEL se již zahájily přípravy druhého ročníku.

 

Doprovodná akce:

KONGRES FOR GASTRO & HOTEL

Termín: 4. 10. 2018, 10.00 – 15.00 hodin

Místo konání: Vstupní hala II, Kongresový sál, PVA EXPO PRAHA

 

Odborný kongres FOR GASTRO & HOTEL je nejvýznamnější akcí pro profesionály z oblasti pohostinství na českém trhu. Jedná se o největší odborné setkání majitelů, manažerů

a exekutivních pracovníků hotelů, restaurací, kaváren, penzionů a dalších ubytovacích

a stravovacích provozů, dodavatelů z oblasti HoReCa, zástupců asociací, svazů, ministerstev a odborné veřejnosti pořádané v České republice.

 

Kongres přináší přednášky klíčových řečníků, případové studie z ČR i ze zahraničí, odborné debaty nebo kuchařské a barmanské show. Aktuální témata, novinky a trendy, výrazné osobnosti, zkušenosti odborníků, inspirace pro malé i velké podniky – to vše dělá z kongresu FOR GASTRO & HOTEL místo, kde nemůžete chybět.

 

Celodenní kongres je součástí tradičního mezinárodního veletrhu FOR GASTRO & HOTEL, který každoročně hostí stovky vystavovatelů a desítky tisíc návštěvníků. Veletrh nabízí ucelený přehled produktů a služeb výrobců a dodavatelů pro oblast gastronomie a hotelnictví z ČR a ze zahraničí. Svými parametry se proto veletrh FOR GASTRO & HOTEL řadí mezi nejvýznamnější akce svého druhu ve střední Evropě.

www.for-gastro.cz

Podrobnosti

Zahájení:
4.10.2018
Ukončení:
7.10.2018
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.for-gastro.cz

Pořadatel

ABF, a.s.
Webová stránka:
www.abf.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
wohlrabova@abf.cz
Telefon
222 891 244

Místo konání

PVA Expo Praha
Beranových 667
Praha 9 - Letňany, 199 00 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://pva.cz