Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

FOR CITY 2020: Inovace pro města, obce a regiony

22.9.2020 - 10:00 - 24.9.2020 - 18:00

Jaká inovativní řešení, která pomocí moderních technologií zvýší kvalitu života obyvatel měst, obcí nebo regionů, v současnosti existují? Jaká očekáváme v blízké budoucnosti? Čím je možné zkvalitnit služby veřejnosti? Nejen na tyto otázky nastíní odpověď třídenní veletrh FOR CITY, který se letos poprvé uskuteční v souběhu s 31. mezinárodním stavebním veletrhem FOR ARCH.

„Ve spolupráci s odbornými partnery rozvíjíme nový, specifický veletrh, který přinese inovativní a technologická řešení a také podpůrné služby pro česká města, obce i regiony. Kromě představení trendů a novinek v této oblasti si FOR CITY dává za cíl přivést k dialogu představitele státní správy a samosprávy, vystavovatele i odbornou veřejnost,“ říká ředitel veletrhu FOR ARCH Matěj Chvojka.

První den veletrhu FOR CITY zahájí celodenní odborná konference Smart city FOR ARCH organizovaná konzultační firmou Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services specializovanou na pomoc municipalitám i průmyslu při vytváření chytrých měst a implementaci moderních technologií. Organizátory konference jsou odborníci na danou problematiku, čemuž odpovídá její vysoká odborná úroveň a přesné zacílení na řídící pracovníky municipalit a veřejných služeb.

Hlavními tematickými pilíři akce budou moderní technologie, inteligentní městská energetika a služby, informační a komunikační technologie, infrastruktura a řízení dopravy, urbanismus, městská zeleň a vodní prvky, ale také komunity a mnoho dalších souvisejících oborů.

Kromě nabídky řešení, inovativních technologií nebo vytvoření prostor pro obchodní jednání mezi cílovými skupinami a dodavateli nabídne FOR CITY také inspiraci v podobě příkladů dobré praxe. Umožní i výměnu zkušeností a podpoří města, obce a regiony v zavádění konkrétních smart řešení. Představí se navíc i legislativa k aktuálním tématům.

Veletrh je svým zaměřením a doprovodným programem orientován na pracovníky státní správy, samosprávy, veřejných nebo soukromých organizací v rolích dodavatelů veřejných služeb pro města. Cílí ale také na městské inženýry, projektanty, architekty, developery nebo obchodníky. Seznámit se s novinkami a trendy oboru smart city se ale mohou i aktivní občané nebo studenti, kteří se zajímají o život ve své obci či regionu.

Více informací najdete na www.forcity.cz .

Konference SMART CITY FOR ARCH 2020 – úterý 22.9. 2020, PVA EXPO PRAHA Letňany

Přihláška k účasti – uzávěrka do 31. 7. 2020

FOR CITY 2020_koncept

Podrobnosti

Zahájení:
22.9.2020 - 10:00
Ukončení:
24.9.2020 - 18:00
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
https://forcity.cz/

Pořadatel

ABF, a.s.
Webová stránka:
www.abf.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
stepanova@abf.cz
Telefon
739 003 163

Místo konání

Areál PVA EXPO PRAHA
Beranových 667
Praha 9,
+ Google Mapa