Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Exportní seminář „Etiopie – Ekonomický pilíř východní Afriky“

5.4.2018 - 9:30 - 11:30

Dovolujeme si Vás pozvat na exportní seminář „ETIOPIE: Ekonomický pilíř východní Afriky“, který organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR. Akce se uskuteční ve čtvrtek 5. dubna 2018 od 10 hodin v budově Ministerstva průmyslu a obchodu ČR (Politických vězňů 20, Praha 1).

Hlavním cílem semináře je informovat české firmy o aktuálních podnikatelských příležitostech v Etiopii, mj. i o připravované doprovodné podnikatelské misi s náměstkem MPO Vladimírem Bärtlem do Etiopie, kterou bude organizačně zajišťovat HK ČR.

Seminář zahájí náměstek MPO Vladimír Bärtl a zástupce náměstka MZV Ivan Jančárek. Dále vystoupí ředitel Zahraničního odboru Hospodářské komory ČR Jiří Hansl, Milan Záhořík – profesor Západočeské univerzity a obchodní ředitelka společnosti B.G.M. export, a.s. Dagmar Červinková. Na závěr semináře je v programu diskuze účastníků s panelisty.

Podrobnější informace o semináři naleznete v přiložené pozvánce (Pozvánka na Exportní seminář k Etiopii).

Kapacita semináře je omezená. Prosíme zájemce, aby svoji účast potvrdili e-mailem na hankovec@mpo.cz v kopii na veselka@komora.cz. Přihlašování je stanoveno do 4.4.2018.

Podrobnosti

Datum:
5.4.2018
Čas:
9:30 - 11:30
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Ostatní

E-mail pořadatele
veselka@komora.cz

Místo konání

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Politických vězňů 20
Praha 1, Česká republika
+ Google Mapa