Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu Parlamentu ČR do Korejské republiky

28.10.2017 - 2.11.2017

Ve dnech 28.10-.2.11. 2017 se uskuteční doprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha do Korejské republiky.

V průběhu mise se uskuteční Česko-korejské podnikatelské fórum v Soulu a v Busanu, na přípravě dalšího programu se momentálně pracuje (návštěvy firem, večerní společenská setkání, apod.).

V případě Vašeho zájmu o účast v misi nám zašlete vyplněnou závaznou přihlášku (ve formátu MS Word + sken), firemní profil v Aj a Čj (Ms Word), sken pasu (strana s fotografií) a slide pro prezentaci do 9.8.2017 emailem na leinerova@komora.cz.

Upozorňujeme, že kapacita je omezena v závislosti na kapacitě míst pro podnikatelskou delegaci ve speciálním letadle.  Pro bližší informace kontaktujte projektovou manažerku zahraničního odboru HK ČR Kristýnu Leinerovou na leinerova@komora.cz.

Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Rudlofová, rudlofova@ppagency.cz tel: 221 406 652.

Soubory:

Podrobnosti

Zahájení:
28.10.2017
Ukončení:
2.11.2017
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

Hospodářská komora ČR
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
leinerova@komora.cz

Místo konání

Soul
Soul, Jižní Korea + Google Mapa