Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR do Kanady, 26.-31.5.2019

26.5.2019 - 31.5.2019

Hospodářská komora ČR organizuje doprovodnou podnikatelskou misi předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR pana Radka Vondráčka v termínu 26. – 31. května 2019 do Kanady. Mise se uskuteční speciálním letadlem a podnikatelská delegace bude vedena viceprezidentem HK ČR Bořivojem Minářem.

Během mise bude zorganizováno Česko-kanadské podnikatelské fórumOttawě, Torrontu a Halifaxu. Podrobnější program se v tuto chvíli tvoří, v plánu jsou však společenská setkání za účasti předsedy PSP ČR, možná účast firem na vybraných jednáních předsedy PSP ČR, návštěva vybraných institucí, jednání v regionu Niagara, atd.

Dle informací od kanadské strany jsou perspektivní obory pro české firmy zejména: strojírenství, obranný průmysl, letecký průmysl, zdravotnictví, IT či zemědělství a potravinářství (pivovarnictví). Díky dohodě mezi EU a Kanadou (CETA) došlo např. k téměř úplnému odstranění cel a celních překážek, nalezení kompromisu ohledně pravidel původu, odstranění bariér obchodu a spolupráce v oblasti regulace ve vybraných sektorech, otevření trhu s veřejnými zakázkami a trhu služeb, posílení ochrany investorů a investic, atp. Kanadský trh je pro české firmy rovněž vstupním trhem na trh americký.

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské mise, nám zašlete vyplněnou závaznou přihlášku (podepsaný sken a rovněž editovatelnou verzi), firemní profil (v ČJ a AJ – v editovatelné verzi) a snímek pro prezentaci na email mrazova@komora.cz, nejpozději do 26.4.2019. Záloha na účastnický poplatek činí 3.011- EUR (či po dohodě ekvivalent 76.780,- Kč), pro členy HK ČR je poplatek snížen na 2.737,- EUR (či po dohodě ekvivalent 69.800,-Kč). Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, rganizace firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise. Zde Vám zasílám odkaz, pod kterým si zajistíte vízum do Kanady (registrace eTA), poplatek za vízum činí 7,-CAD, číslo Vaší registrace eTA nám následně prosím zašlete rovněž emailem. Čas příletu do Kanady zatím není znám, uveďte tedy prosím 26.5.2019.

Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelském setkání a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Renata Rudlofová, rudlofova@ppagency.cz, tel: : 221 406 617.

Zároveň si Vás dovolujeme upozornit, že kapacita míst v podnikatelské delegaci pro firmy je omezena počtem míst ve speciálním letadle.

Těšíme se na spolupráci.

Podrobnosti

Zahájení:
26.5.2019
Ukončení:
31.5.2019
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , ,

Pořadatel

Hospodářská komora ČR
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
mrazova@komora.cz
Telefon
+420266721354