Loading Events

« All Events

Doprovodná podnikatelská mise místopředsedy vlády a ministra práce a sociálních věcí M. Jurečky

30.10.2023 - 4.11.2023

Vážené dámy, vážení pánové,

Hospodářská komora České republiky ve spolupráci s Česko-mongolskou smíšenou obchodní komorou a Zastupitelským úřadem ČR v Ulánbátaru si Vás dovolují pozvat na doprovodnou podnikatelskou misi

místopředsedy vlády a ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečky do Mongolska, a to v termínu 30.10. – 4. 11. 2023.

Mise se uskuteční při příležitosti 8. zasedání Česko-mongolského mezivládního smíšeného výboru.
Na programu bude podnikatelské setkání v Ulánbátaru organizované ve spolupráci s Mongolskou hospodářskou komorou, a návštěva města Erdenet, kde proběhne podnikatelské setkání s tamními firmami a otevření českého minipivovaru.
V rámci mise se předpokládá také setkání podnikatelské delegace s ministrem Jurečkou, účast na recepci ke státnímu svátku ČR a jednání se zástupci Velvyslanectví ČR v Ulánbátaru.

Mongolská strana má zájem o setkání s českými partnery především z těchto oborů: energetika, důlní technologie, stavebnictví, dopravní infrastruktura, zemědělství a zemědělské technologie, potravinářství a potravinářské technologie včetně výroby minipivovarů, letecký průmysl, výstavba letišť, architektura, logistika, zdravotnictví, vzdělávání, lesnictví a veterinářství.
Dále je zájem o měřící a radarové systémy pro městskou dopravu, stanice technické kontroly a systémy evidence motorových vozidel.

Vedoucím podnikatelské delegace bude viceprezident HK ČR Radek Jakubský.

V případě zájmu o účast zašlete, prosím, následující dokumenty:
• vyplněnou závaznou přihlášku,
firemní profil v Aj (v editovatelné verzi),
snímek pro prezentaci,
• scan cestovního pasu (strana s fotografií; platnost pasu min. 6 měsíců po návratu zpět do ČR)
na e-maily mrazova@komora.cz a klamt@komora.cz v kopii na talafus@komora.cz, a to nejpozději do 14.9.2023. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přihlásit se co nejdříve.
Kvůli vízové povinnosti v Mongolsku bude třeba následně dodat pas účastníka a 2 pasové fotografie fyzicky na HK ČR, instrukce pro vyplnění dotazníku zašleme po vyjasnění s ambasádou.

Záloha na účastnický poplatek ve výši 3125,- EUR ( případně ekvivalent 75.000,- ) plus 21% DPH (členové HK ČR mají slevu 10 %) zahrnuje letenku linkovým letem, zajištění mongolského víza, ubytování v centru Ulánbátaru, podíl na místních transferech, pronájmy jednacích prostor, organizace firemních jednání, organizační náklady spojené s přípravou mise a služby pracovníků HK ČR po dobu mise.

Cena letenky komerčním letem se v současné době pohybuje v částce KČ 30.000, s přestupem v Istanbulu je zahrnuta v účastnickém poplatku. Jednáme o skupinové letence, kde bychom získali skupinovou slevu. Nicméně letecká obslužnost Mongolska je v současné době omezená, takže cena letenky se neustále pohybuje. Pokud by došlo k jejímu výraznému nárůstu, může být rozdíl doúčtován.

Po přihlášení Vám obratem zašleme zálohovou fakturu a podklady pro zajištění mongolského víza. Následně zakoupíme letenky.

 

Details

Start:
30.10.2023
End:
4.11.2023
Event Categories:
,
/naucte-se-delat-business-na-linkedin/