Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise místopředsedy Senátu Parlamentu ČR do Súdánu

26.11.2017 - 30.11.2017

Hospodářská komora ČR byla pověřena organizací doprovodné podnikatelské mise místopředsedy Senátu Parlamentu ČR, pana Ivo Bárka, v termínu 26.-30. listopadu 2017 do Súdánu.

Popis:

České firmy mohou navázat na dodávky tradičních českých výrobků do Súdánu v 60. letech minulého století. Jedná se např. o dodávky kusových čerpadel, úpraven pitné vody, zavlažovacích a přečerpávacích stanic. České firmy mohou nalézt uplatnění dále např. ve vývozu těžkých nákladních automobilů, stavebních strojů, energetických zařízení, zařízení pro potravinářský průmysl, zařízení na zpracování ropy, zemědělské techniky, traktorů, chemikálií, některých druhů potravin či zařízení pro dobývání nerostných surovin. Významným aspektem je rovněž zrušení většiny sankcí ze strany Spojených států amerických (po dvou desítkách let).

V průběhu mise plánujeme zorganizovat Česko-súdánské podnikatelské fórum a následná B2B jednání českých a súdánských firem, jednání na vybraných ministerstvech (TBC), společenský podnik za přítomnosti oficiální delegace a súdánských partnerů, jednání na Ministerstvu pro investice, návštěva zóny volného obchodu (TBC), návštěva regionu Bar ed Nagat (TBC) apod. Na přípravě programu se v tuto chvíli intenzivně pracuje, bližší program bude znám v následujících týdnech.

Podmínky účasti:

Výše účastnického poplatku činí 1.947,- EUR nebo 51.585,- Kč (výše účastnického poplatku pro členy HK ČR) či 2.049,- EUR nebo 54.300,- Kč (výše účastnického poplatku pro nečleny HK ČR). O platbě v Kč nás, prosím, předem informujte označením v závazné přihlášce. Účastnický poplatek zahrnuje: transfery, vízový poplatek, ubytování se snídaní, poplatek za organizaci firemních jednání, podíl na pronájmu jednacích prostor, podíl na poplatku za catering, podíl za poplatek zahraničním organizátorům mise, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady HK ČR spojené s přípravou mise.

V případě zájmu o účast se, prosím, registrujte zasláním vyplněné závazné přihlášky (podepsaný sken + editovatelnou verzi), firemních profilů, snímku pro prezentaci a skenu pasu (stranu s fotografií) emailem na leinerova@komora.cz nejpozději do 5.11.2017. Zároveň je nutné vyplnit vízový formulář a dodat originál vízového formuláře s fotografií pasového formátu a pasem na adresu HK ČR (k mým rukám) nejpozději do 5.11.2017.

Upozorňujeme, že kapacita je omezena v závislosti na kapacitě míst pro podnikatelskou delegaci ve speciálním letadle.

Soubory:

Podrobnosti

Zahájení:
26.11.2017
Ukončení:
30.11.2017
Rubrika Akce:
Štítky Akce:

Ostatní

E-mail pořadatele
leinerova@komora.cz
Telefon
+420 266 721 379