Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Doprovodná podnikatelská mise ministra dopravy Martina Kupky do Singapuru a Korejské republiky

10.4.2023 - 14.4.2023

Zveme Vás na doprovodnou podnikatelskou misi ministra dopravy ČR Martina Kupky do Singapuru a Korejské republiky.

Mise se uskuteční ve dnech 10. – 14. dubna 2023 (odlet 10.4. cca v 18:00) a je organizovaná ve spolupráci s Česko-singapurskou obchodní komorou a Česko-korejským výborem při Zahraniční sekci Hospodářské komory ČR.

Mise, kterou povede viceprezident HK ČR Radek Jakubský, je primárně zaměřena na dopravu a dopravní infrastrukturu, SMART cities, stavebnictví, nové technologie, energetiku, strojírenství, kosmonautiku, aerospace, ale je otevřena i firmám z dalších oborů.

V Singapuru kromě podnikatelského setkání (fórum) předpokládáme návštěvu přístavu, který je druhý nejvýznamnější na světě, připravujeme i další zajímavé návštěvy.

V Korejské republice se předpokládá návštěva měst Bussan a Sejong. Celá delegace navštíví výrobní závod Hyundai Rotem, dále je v jednání možnost účastnit se setkání s představiteli Korejských drah (Korail), připravujeme i návštěvu technologických center.

V programu samozřejmě počítáme se separátním setkáním pana ministra s podnikatelskou delegací a jednáním podnikatelů s představiteli zastupitelských úřadů, a to jak v Singapuru, tak v Korejské republice. Cesta se uskuteční vládním speciálem.

V případě Vašeho zájmu o účast na podnikatelské misi nám, prosím, zašlete následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihlášku – ZDE,
  • firemní profil v Aj (ve wordu) – ZDE,
  • snímek pro prezentaci – ZDE,
  • fotokopii pasu

na e-mail talafus@komora.cz,  a to nejpozději do středy 15. 3. 2023.  Místa budou obsazována do naplnění přidělené kapacity.

Záloha na účastnický  poplatek je ve výši 79.500,- Kč (3.180 EUR) pro nečlena HK ČR, pro člena HK ČR nebo Česko-singapurské obchodní komory 10% sleva 71.550,- Kč (2.862 EUR).

Účastnický poplatek za misi zahrnuje: ubytování, pronájem konferenčních prostor, podíl na místních transferech, cateringu, organizace firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

Details

Start:
10.4.2023
End:
14.4.2023
Event Category:
Event Tags:
, , ,

Organizer

Zahraniční odbor HK ČR
Email
foreigndpt@komora.cz
View Organizer Website
/naucte-se-delat-business-na-linkedin/