Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Digital Taxation Forum Prague 2019

22.2.2019 - 8:30 - 15:30

Podnikáte na internetu? Využíváte platformy? Zajímá vás investování do kryptoměn? Přijďte si poslechnout, co Vás čeká.

Pokračující digitalizace ekonomiky přináší výzvy pro daňové systémy. Jak a kde spravedlivě a efektivně zdanit digitální transakce? Je vhodným řešením navrhovaná digitální daň? Jakým způsobem v tomto směru upravit stávající daň z příjmů a DPH?  Otázky sdílené ekonomiky, kryptoměn a další budou diskutovat odborníci z praxe, akademické sféry i státní správy.

Digital Taxation forum, které pořádá Vysoká škola ekonomická v Praze, Komora daňových poradců ČR a Grant Thornton, je místem pro diskusi nových návrhů na zdanění digitální ekonomiky a souvisejících dopadů na podnikatele i daňové správy.

 

Přihláška

Na konferenci se přihlásíte pomocí níže uvedeného odkazu. Přihlášku je možné vytvořit i pro více osob zároveň. Pro objednání je nutné se na stránky přihlásit pod účtem daňového poradce nebo si na stránkách zřídit účet jako veřejnost.

Účastnický poplatek

  • Standardní registrace – 3 900 Kč, pro přihlášky po 15. prosinci 2018

Účastnický poplatek studenti

  • Díky podpoře společnosti Grant Thornton má první 40 přihlášených studentů bakalářských a magisterských studijních programů účast na konferenci ZDARMA. Po obsazení sponzorovaných míst se mohou studenti účastnit za administrativní poplatek 363 Kč vč DPH.
  • Studentská registrace se nevztahuje na oběd.
  • Všichni studenti se na prezenci prokáží platným průkazem studenta.

V ceně účastnického poplatku jsou podkladové materiály, občerstvení v průběhu celého dne. Studentský vstup se nevztahuje na oběd. Ubytování součástí ceny není a účastníci si ho zajišťují individuálně.

Všichni účastníci Digital Taxation Forum budou mít možnost využít aplikace Myia. Prostřednictvím aplikace bude možné se aktivně podílet na průběhu akce – hlasovat, klást otázky přednášejícím a pod. Přístupová data Vám budou předána na prezenci před zahájením akce. Aplikaci je možné si stáhnout na stránkách společnosti Myia.

Přihláška

Objednání přístupu na stream

Konference bude streamována. Svůj přístup ke sledování si můžete zakoupit na stránkách
slideslive.com/kdpcr/digital-taxation-forum-prague-2019/live. Cena jednoho přístupu je jednotná 3.900 Kč vč. DPH. Zakoupením přístupu získáte nejen možnost sledovat konferenci online, ale také si ji pouštět i neomezeně ze záznamu.

Podrobnosti

Datum:
22.2.2019
Čas:
8:30 - 15:30
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.kdpcr.cz/digital-taxation-forum-prague-2019

Místo konání

Vysoká škola ekonomická v Praze
nám. W. Churchilla 1938/4
Praha 3, 13000 Česká republika
+ Google Mapa

Ostatní

E-mail pořadatele
Gabriela.hoppe@cz.gt.com
Telefon
724 064 288