Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Czech-Hong Kong Business Forum

8.6.2018 - 9:00 - 11:30

Dovolujeme si Vás pozvat na „Czech-Hong Kong Business Forum“, které se uskuteční dne 8. 6. 2018 od 9:30 (9:00 registrace) v prostorách HK ČR (Florentinum).

Akci pořádá Hospodářská komora České republiky ve spolupráci s Hong Kong General Chamber of Commerce (HKGCC) a Hong Kong Trade Development Council (HKTDC) při příležitosti příjezdu podnikatelské delegace vedené předsedou Evropské komise HKGCC panem Stephenem Weatherseedem.

V úvodu fóra vystoupí se svým projevem prezident Hospodářské komory ČR pan Vladimír Dlouhý následovaný předsedou Evropské komise HKGCC panem Stephenem Weatherseedem a jeho slovy na úvod. Součástí programu budou vystoupení odborníků z české i hongkongské strany na témata týkající se obchodního prostředí v České republice a Hongkongu a také na téma vzájemných obchodních vztahů. V závěru akce budou mít účastníci možnost osobního setkání a případného jednání se svými protějšky z Hongkongu. Podrobnější informace o fóru jsou k dispozici v přiloženém programu.

Moderace akce se ujme ředitel Zahraničního odboru HK ČR pan Jiří Hansl, jednacím jazykem bude angličtina. Účast na akci je zdarma, ovšem podmíněna registrací na e-mailové adrese: mullerova1@komora.cz, a to nejpozději do 4. 6. 2018.

Podrobnosti

Datum:
8.6.2018
Čas:
9:00 - 11:30
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
mullerova1@komora.cz

Místo konání

Hospodářská komora ČR
Hospodářská komora ČR Florentinum, recepce A Na Florenci 2116/15 110 00  Praha 1
Praha 1, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa