Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Česko – izraelské business fórum s B2B – ONLINE

30.11.2021 - 1.12.2021

Dovolujeme si Vás pozvat na česko-izraelské podnikatelské fórum ONLINE, které organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou. Dalšími partnery jsou Israeli-Czech Chamber of Commerce and Industry, Federation of Israeli Chambers of Commerce, Israel Export Institute, Manufacturers´s Association of Israel and Israeli Federation of Bi-National Chambers of Commerce and Industry.

Hlavním bodem fóra budou B2B jednání online mezi českými a izraelskými firmami. Česko-izraelské podnikatelské fórum je zaměřeno především na následující obory:

  • energetika, řešení pro zelené energie
  • úspory energií v průmyslu (4.0 a AI)
  • kybernetická bezpečnost

Akce proběhne v termínu od 30. listopadu 2021 od 13 hodin (SEČ) do 1. prosince 2021 do 17 hodin (SEČ).

V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení představitelů obou komor (řečníků) a uskutečnit B2B jednání s vybraným izraelským partnerem.

Seznam aktuálně přihlášených izraelských firem najdete ZDE.

CENA: člen HK ČR a člen CISOK 1.440 CZK +DPH; nečlen HK ČR/CISOK 1.800 CZK +DPH

 

Postup pro registraci:

  • Zaregistrujete se pod tímto odkazem: https://live.eventtia.com/en/czechiaisraelbusinessforum
    a vyplňte svůj firemní profil. Vyberte z možností, podle toho, zda jste či nejste členem HK ČR. Registraci uložte (můžete se k ní vracet po zadání Vašeho emailu na daném internetovém odkazu v záhlaví webové stránky). Po dokončení registrace se Vám na monitoru zobrazí potvrzující zpráva s výzvou a internetovým odkazem k uhrazení účastnického poplatku, stejně tak Vám dorazí informační email obsahující totéž. Pro zaplacení účastnického poplatku následně vyplňte Vaše fakturační údaje na ÚČASTNICKÝ POPLATEK ZAPLATIT ZDE a odešlete. Obratem Vám na email dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte bankovním převodem

 

  • Po zaplacení bude Vaše registrace na webové stránce schválena (obdržíte potvrzovací email). Následně klikněte na webové stránce dole na AFTER THE REGISTRATION AND VALIDATION CLICK HERE TO ENTER THE BUSINESS FORUM PAGE AND PLAN YOUR B2B MEETINGS. Po zadání Vašeho emailu a konfirmačního kódu, který Vám přijde na email, budete vpuštěni na vlastní stránku akce.

 

  • Na této stránce můžete také okamžitě v online režimu začít plánovat Vaše B2B jednání se zahraničními partnery. Seznam přihlášených firem s firemními profily je na stránce uveden. Doporučujeme online stránku navštěvovat průběžně, z důvodu průběžného nahlašování účastníků a plánování Vašich B2B jednání. Čas Vašich schůzek si můžete plánovat na interval 30.11.2021 od 13 hodin (SEČ) do 1.12.2021 do 17 hodin (SEČ). 

Úvodní proslovy (videa) a tematicky zaměřené prezentace v pdf budou nahrané v online platformě, kde budou v den konání zpřístupněna. Spustit je lze kdykoliv během termínu konání fóra.

Dovolujeme si upozornit, že kapacita akce je omezená.

Registraci je možné provést nejpozději do 29.11.2021.

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Podrobnosti

Zahájení:
30.11.2021
Ukončení:
1.12.2021
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
javorova@komora.cz

Místo konání

online