Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Česko-etiopské podnikatelské fórum

23.7.2018 - 13:30 - 17:00

Dovolujeme si Vás pozvat na „Česko-etiopské podnikatelské fórum“, které se uskuteční dne 23. 7. 2018 od 14:00 (od 13:30 registrace) v prostorách Hospodářské komory České republiky ve Florentinu.

Fórum je pořádáno v rámci 3. ročníku projektu rozvojové spolupráce Aid for Trade, na kterém Hospodářská komora ČR participuje, neboť Etiopie je zemí, se kterou Česká republika dlouhodobě spolupracuje, a to nejen prostřednictvím projektů spadajících do české rozvojové spolupráce. Příležitostí pro uskutečnění tohoto fóra je příjezd etiopské podnikatelské delegace se zástupci Hospodářské komory Addis Abeba a Asociace etiopského kožedělného průmyslu. Etiopská delegace je tvořena převážně firmami z kožedělného průmyslu. Etiopské společnosti přítomné na fóru hledají české partnery zejména z uvedeného odvětví (tzn. firmy z oblasti kožedělného průmyslu, potenciální české odběratele těchto výrobků a potenciální dodavatele strojů a nářadí).

O pozitivním dynamickém vývoji kožedělného průmyslu a kvalitních etiopských výrobcích z kůže si můžete přečíst článek na webu Velvyslanectví ČR v Addis Abebě, a to ZDE.

Součástí programu fóra je vedle seminární části zejména část, ve které budou umožněna B2B setkání mezi tuzemskými účastníky a jejich etiopskými protějšky. Bližší informace naleznete v programu.

Jednacím jazykem bude angličtina. Účast na akci je zdarma, ovšem podmíněna registrací nejpozději do 22. 7. 2018, a to pomocí formuláře níže.

  • Date Format: DD dot MM dot YYYY

Podrobnosti

Datum:
23.7.2018
Čas:
13:30 - 17:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
veselka@komora.cz

Místo konání

Hospodářská komora ČR
Hospodářská komora ČR Florentinum, recepce A Na Florenci 2116/15 110 00  Praha 1
Praha 1, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa