Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Buďte vizionáři: B2B akce na veletrhu VISION

6.11.2018 - 8.11.2018

V termínu 6. – 8. listopadu 2018 nabízíme možnost předem připravených schůzek a návštěvu mezinárodního veletrhu VISION ve Stuttgartu, který představí špičkové technologie a novinky v oblasti průmyslového zpracování obrazu a identifikačních technologií.

Výstava VISION je setkání oboru, tržiště i inspirace pro průmysl zpracování obrazu, ale je také nejdůležitějším kolečkem, které roztáčí celosvětovou výměnu informací mezi vystavovateli, odbornými návštěvníky, výzkumnými ústavy, svazy a univerzitami. Na veletrhu se dozvíte vše o inovativních možnostech prezentovaných současnými a přicházejícími technologiemi. Více než 460 světových vystavovatelů bude připraveno k odhalení nejnovějších systémů a komponent. Získáte přehled o klíčových technologiích souvisejících s Industry 4.0 a automatizovanými procesy. Tento špičkový mezinárodní veletrh také nabídne spoustu inspirace na příkladech reálných scénářů. Diskutujte o vašich aktivitách a požadavcích s odborníky a shromažďujte nápady pro inovativní aplikace.

Na VISION 2016 zavítalo celkem 10 000 návštěvníků (43% mezinárodních) z 58 zemí, aby se seznámili s inovacemi ve službách a výrobě 440 vystavovatelů (57% mezinárodních) z 28 zemí. Návštěvníci přicházejí ze všech odvětví průmyslů, nejhojněji zastoupené sektory jsou: automobilový průmysl, elektrotechnika / elektronika, lékařská technika / farmacie, strojní inženýrství a strojové vidění.

Cílem B2B akce, která proběhne v rámci doprovodného programu veletrhu, je vytvořit rychlý a snadný způsob pro firmy a klastry, které se aktivně zapojují do oblasti strojového vidění, setkat se s potenciálními obchodními partnery a působit na mezinárodní úrovni. Více informací, seznam již zaregistrovaných firem pro dvoustranná jednání a možnost registrace ZDE

Termín pro přihlášení: 5. listopadu 2018

Podrobnosti

Zahájení:
6.11.2018
Ukončení:
8.11.2018
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://vision2018.b2match.io/

Místo konání

Messe Stuttgart
Messepiazza 1
Stuttgart, 70629 Německo
+ Google Mapa

Ostatní

E-mail pořadatele
hrdlicka@rhkbrno.cz
Telefon
532 194 918