Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Bankovní záruky v praxi se zaměřením na tuzemské záruky a novinky s používáním URDG 758 – pravidel ICC pro záruky na požádání, problematické případy

23.11.2020 - 9:00 - 16:00

Praktický workshop zaměřený na podmínky bankovních záruk a využití záruk v praxi. Určeno pro pokročilejší uživatele záruk.

Seminář poskytuje ucelený pohled na problematiku bankovních záruk z pohledu tuzemské praxe s důrazem na získání praktických znalostí. Posluchači se seznámí s výkladem ustanovení nového občanského zákoníku v oblasti záruk, relevantní judikaturou a s podmínkami záruk používaných ve spojitosti s výstavbovými projekty.

Velký prostor bude dán různým podmínkám záruk, např. problematice podmínek odloženého vstupu v účinnost, podmínkám snižování či zvyšování záruční částky, podmínkám a způsobu uplatnění, ukončení platnosti záruk a provázanosti s podnikovými financemi. Též se budeme zabývat zkušenostmi s využitím pravidel ICC pro záruky na požádání – UDRG 758 v praxi.

Přednášející poskytnou mnoho příkladů a vzorů. Velký prostor bude věnován dotazům a diskusi.

V průběhu školení budou dodržena veškerá aktuální hygienická nařízení.

Určeno pro:

Tento seminář je určen pro podniky – zaměstnance firem využívajících bankovní záruky v jejich praxi, tj. vedoucí pracovníky v oblasti obchodu a financí, prodejce, specialisty připravující a realizující kontrakty, spolupracující s bankami apod.

Tento seminář je určen také pro bankovní specialisty – klientské pracovníky, kteří nabízejí bankovní služby klientům a pomáhají jim je správně využít. Dále i ostatním pracovníkům bank v oboru trade finance, např. začínajícím i pokročilým specialistům, vedoucím pracovníkům, právníkům, bankovním poradcům a dalším zájemcům.

Seminář bude zaměřen na nabytí praktických znalostí, tj. je postaven na příkladech a diskusi.

Přednášející:

Bc. Pavel Andrle, LL.M. – tajemník bankovní komise a komise pro obchodní právo a praxi při ICC ČR, poradce a lektor v oblasti Trade Finance

Program:

·         Bankovní záruka podle NOZ

·         Záruky na požádání podle URDG 758

·         Záruky na požádání – problematické situace

Více informací a možnost registrace: https://www.icc-cr.cz/cs/akce/bankovni-zaruky-v-praxi-se-zamerenim-na-tuzemske-zaruky

23. 11. 2020 Pozvánka na seminář Bankovní záruky v praxi se zaměřením na tuzemské záruky

Podrobnosti

Datum:
23.11.2020
Čas:
9:00 - 16:00
Rubriky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://www.icc-cr.cz/cs/akce/bankovni-zaruky-v-praxi-se-zamerenim-na-tuzemske-zaruky

Ostatní

E-mail pořadatele
filipkova@icc-cr.cz
Telefon
257 217 744