Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Bankovní záruky v praxi, záruka podle NOZ, zkušenosti se zárukami spojenými s výstavbovými projekty, novinky s používáním URDG 758 – pravidel ICC pro záruky na požádání

28.5.2018 - 9:00 - 16:00

Praktický workshop zaměřený na podmínky bankovních záruk a využití záruk v praxi, určeno pro pokročilejší uživatele záruk.

Seminář poskytuje ucelený pohled na problematiku bankovních záruk z pohledu tuzemské praxe s důrazem na získání praktických znalostí. Posluchači se seznámí s výkladem ustanovení nového občanského zákoníku v oblasti záruk, relevantní judikaturou a s podmínkami záruk používaných ve spojitosti s výstavbovými projekty.

Velký prostor bude dán různým podmínkám záruk, např. problematice podmínek odloženého vstupu v účinnost, podmínkám snižování či zvyšování záruční částky, podmínkám a způsobu uplatnění, ukončení platnosti záruk a provázanosti s podnikovými financemi.

Přednášející poskytnou mnoho příkladů a vzorů. Velký prostor bude věnován dotazům a diskusi.

Seminář bude zaměřen na nabytí praktických znalostí, tj. je postaven na příkladech a diskusi.

Účastníci semináře též obdrží publikaci ICC ČR – “Jednotná pravidla pro záruky vyplatitelné na požádání UDRG 758 (revize 2010)“ v ceně kurzovného.

Určeno pro:

Tento seminář je určen pro podniky – zaměstnance firem využívajících bankovní záruky v jejich praxi, tj. vedoucí pracovníky v oblasti obchodu a financí, prodejce, specialisty připravující a realizující kontrakty, spolupracující s bankami apod.

Tento seminář je také určen pro bankovní specialisty – klientské pracovníky, kteří nabízejí bankovní služby klientům a pomáhají jim je správně využít. Dále i ostatním pracovníkům bank v oboru trade finance, např. začínajícím i pokročilým specialistům, vedoucím pracovníkům, právníkům, bankovním poradcům a dalším zájemcům.

Přednášející:

Mgr. Ing. Veronika Hejná – finanční manažer (specializace na Trade Finance, dodavatelsko-odběratelské vztahy)

Bc. Pavel Andrle, LL.M. – tajemník Bankovní komise ICC ČR, poradce a lektor v oblasti Trade Finance

Program:

·         Záruka – finanční/bankovní záruka podle NOZ

·         Záruky za nabídku, kauční záruky, záruky za vrácení akontace

·         Záruky v praxi českých subjektů

·         Záruky na požádání podle URDG 758

Více informací a možnost registrace:

http://www.icc-cr.cz/cs/akce/bankovni-zaruky-v-praxi-zaruka-podle-noz-zkusenosti-se-zarukami

 

Pozvánka na seminář Bankovní záruky v praxi záruka podle NOZ

Místo konání

Florentinum
Na Florenci 2116/15 (recepce A)
Praha 1,
+ Google Mapa