Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

AMPER 2023

21.3.2023 - 23.3.2023

Mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.

AMPER je největším veletrhem v oblasti elektrotechniky, elektroniky, energetiky, automatizace a digitalizace, ale i osvětlení a zabezpečení v České republice i na Slovensku. 29. ročník se uskuteční v termínu od 21. – 23. 3. 2023 na brněnském Výstavišti. Akce každoročně mapuje technologické novinky, inovace a pokroková řešení a ukazuje směr budoucích trendů v elektro průmyslu.

Udržitelná energetická řešení a spolehlivá infrastruktura

Veletrh nabídne průřez aktuálních příležitostí investic do moderního a energeticky soběstačného provozu. Bez ohledu na ceny energií je pro zajištění spolehlivých dodávek elektřiny potřeba sofistikovaná a spolehlivá infrastruktura. Vystavovatelé veletrhu nabídnou komplexní efektivní řešení pro malé i velké podniky v oblasti výroby, distribuce a akumulace elektrické energie. Budou také představeny nejnovější modely transformátorů a inovace v rozváděčové technice. Důležitým tématem veletrhu je nabíjecí infrastruktura a e-mobilita, na kterou se zaměřuje doprovodný program veletrhu AMPER e-MOTION.

Technologie pro chytré domy i města

Veletrh AMPER je již tradičně ideálním místem k prezentaci novinek vystavovatelů v oblasti chytrých řešení pro domy i celá města. Jedná se například o moderní zabezpečovací a přístupové systémy, monitorovací zařízení v dopravě nebo digitalizační platformy pro optimalizaci toků energií nebo řešení pro rychlonabíjecí stanice. Pro odborníky z řad municipalit a městských služeb je připravena dvoudenní konference „Smart city v praxi“ s podtitulem – Jak chytře rozvíjet města a obce s pomocí moderních technologií a s ohledem na krajinu.

Automatizace & digitalizace průmyslu a ICT

Inovativní technologie řídicích a regulačních systémů i software a hardware pro digitální transformaci výrobních podniků budou k vidění na expozicích řady vystavovatelů. Návštěvníci veletrhu budou mít i prostor pro diskuzi v rámci FÓRA AUTOMATIZACE & DIGITALIZACE, který nabídne sled zajímavých přednášek z oboru měřicí, regulační a automatizační techniky a průmyslové informatiky.

Více informací najdete na www.amper.cz.

Details

Start:
21.3.2023
End:
23.3.2023
Event Categories:
,
Website:
https://www.amper.cz/

Organizer

Terinvest spol. s r.o.
Phone:
+420 724 612 054
Email:
amper@terinvest.com

Venue

Výstaviště Brno
Výstaviště 405/1, Kongresové centrum, sál B, 49°11'18.9"N 16°34'49.3"E
Brno, 603 00 Česká republika
+ Google Map
View Venue Website