Erasmus pro mladé podnikatele

16.08.2018

Erasmus pro mladé podnikatele je přeshraniční výměnný program. Noví a začínající podnikatelé mají možnost získat nové zkušenosti a znalosti od zkušených podnikatelů, kteří provozují menší podniky v účastnických zemích.

Zapojte se taky

Co je k tomu potřeba?

1) Podnikatelský nápad či rozjeté podnikání (maximálně tři roky) a zájem vyjet do zahraničí učit se od zkušených podnikatelů z oboru.

nebo

2) Podnikat v České republice a chtít přijmout v Česku zahraničního podnikatele. Sdílet s ním své zkušenosti. Mít chuť ověřit jeho nový projekt, získat kontakty, položit základy budoucí spolupráci.

10 důvodů, proč se zapojit

  1. Získání kontaktů
  2. Ověření podnikatelského záměru
  3. Až 1 100 EUR na měsíc/pobyt v zahraničí
  4. 1 – 6 měsíců intenzivní spolupráce
  5. Navázání spolupráce se zahraničím
  6. Získání nového úhlu pohledu na váš business
  7. Sdílení a výměna zkušeností
  8. Zlepšení jazykových znalostí
  9. Možnost získání investora
  10. Poznání nové země a její kultury

Víme jak na to

22 českých podnikatelů jsme vyslali do zahraničí v období 2013 – 2018. Ti vyjeli do Anglie, Belgie, Maďarska, Španělska, Slovenska, Rakouska, Itálie, Finska a na Island.

Od února 2017 nabízíme v rámci tohoto programu možnost vycestovat do zahraničí 20 českým podnikatelům. Zároveň může 10 tuzemských podnikatelů přijmout své začínající kolegy ze zahraničí a sdílet s nimi své zkušenosti.

Díky tomuto videu, které natočila absolventka projektu Michaela Nováková v rámci pracovního pobytu v Dánsku, se můžete sami přesvědčit o tom, že je to skvělá příležitost pro nabytí zkušeností a znalostí pro budoucí vlastní podnikání.

Oficiální webové stránky

Další informace k projektu Erasmus pro mladé podnikatele Vám poskytne Dagmar Žufanová na emailu zufanova@komora.cz nebo telefonicky +420 725 150 165.

 

 

CHCI VYCESTOVAT

 

CHCI PŘIJMOUT ZAHRANIČNÍHO PODNIKATELE

jak-vybrat-ty-nejlepsi-zamestnance-v-jakekoli-dobe-webinar-komora/