Workshopový expert/expertka

Staňte se workshopovým expertem všech kurzů, seminářů a konferencí na Hospodářské komoře. Hledáme parťáka/parťačku na juniorní pozici do našeho týmu v Praze.

Co budete dělat?

• ročně pořádáme desítky kurzů, seminářů a konferencí; budete je vymýšlet, plánovat a organizovat
• zapojíte se do produkčních a propagačních činností
• komunikovat s externími dodavateli a partnery Komory
• pomůžete nám s administrativní podporou

Co za to?

• pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
• práci na celý úvazek
• pružnou pracovní dobu s možností „home office“
• chápeme, že ne vždy je člověk v 100% kondici, sick days jsou u nás samozřejmostí
• s finančními bonusy k výplatě se u nás taky počítá
• 5 týdnů dovolené bereme jako standard
• zdarma Red Bull bar
• můžete si vybrat účast na skvělých marketingových kurzech a akcích
• v rámci své práce se potkáte s TOP lidmi z businessu a významnými osobnostmi nejen z ČR
• výuku angličtiny v pracovní době
• nejen prací je člověk živ, proto u nás fandíme Multisport kartám
• moderní pracovní prostředí v centru Prahy, ve Florentinu

Co očekáváme?

• střední nebo vysokou školu už máte úspěšně za sebou
• že máte alespoň základní zkušenosti s pořádáním seminářů nebo eventů, ostatní vás naučíme
• bude fajn, když se domluvíte alespoň jedním cizím jazykem, ideálně anglicky
• flexibilitu, pečlivost a spolehlivost
• schopnost pracovat v týmu
• že se nebojíte komunikace s lidmi
• bude skvělé, když budete moci nastoupit hned

Zašlete nám svůj životopis společně s motivačním dopisem na email: smejkalova@komora.cz Odpovíme všem! A ty nejzajímavější z vás pozveme na osobní pohovor.

Jsme GDPR ready, takže zasláním vašeho životopisu souhlasíte, aby Hospodářská komora České republiky, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1, zpracovávala poskytnuté osobní údaje za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

/nejcastejsi-pracovnepravni-preslapy-zamestnavatelu-webinar-hospodarska-komora/