Burza nabídek

Na této stránce naleznete nabídky členských firem Hospodářské komory České republiky.

 

Nanovlákenné roušky a respirátory

S ohledem na zvyšující se riziko šíření nákazy COVID-19 se firmy stále více zajímají o zajištění nejúčinnějších ochranných prostředků respiračních cest svých zaměstnanců, které jsou jedním z hlavních preventivních nástrojů, jak čelit riziku přenosu nemoci. HK ČR prostřednictvím své začleněné Asociace nanotechnologického průmyslu ČR nabízí všem uživatelům včetně podnikatelské veřejnosti certifikované české nanovlákenné roušky a nanovlákenné respirátory na obchodním portále www.nanospace.cz , který sdružuje většinu tuzemských výrobců těchto certifikovaných produktů. Uživatelé pozitivně hodnotí nejen širokou škálu spotřebního ochranného materiálu, ale i přehledné poradenství, jak jednotlivé ochranné pomůcky fungují a na co se zaměřit při jejich výběru. V případě potřeby odborné konzultace je vám k dispozici konzultant na adrese info@nanospace.cz.

Dezinfekční stanice

V důsledku pandemie COVID-19, která nyní hýbe světem a dotýká se nás všech, se firma Gastro Production rozhodla přiložit ruku k dílu a mimo svých standardních výrobků začala vyrábět ochranné / hygienické produkty a příslušenství, které najdou uplatnění pro valnou většinu z firem a to nejen z oboru gastronomie, ale i jiných odvětví. Nejžádanější produkty včetně ceníku najdete zde. Další informace a objednávkový formulář najdete na stránce www.hygiena-covid19.cz.

Dezinfekce povrchu a prostor pomocí stříkací techniky

V případě, že akutně potřebujete dezinfikovat určité prostory a povrchy, a nemůžete sehnat firmy, které se na to specializují, můžete zkusit nabídku Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR. Mnozí členové cechu vlastní vysokotlaká i nízkotlaká stříkací zařízení, která by za určitých podmínek šla využít pro tyto práce. V případě zájmu kontaktujte sekretariát CMLT ČR, nejlépe e-mailem info@cmlt.cz, nebo telefonem 266 106 572, 777 020 403.

Příklady aplikace dezinfekce ve Fakultní nemocnici Plzeň můžete zhlédnout zde, dezinfekci šaten poté zhlédnete zde.

Respirační maska Respi4y

Firma KP – KOPRO s.r.o. zahajuje novou výrobu respirační masky Respi4y. Specifikaci, podrobnosti včetně kontaktu naleznete zde.

Termokamery GAN

Automatický monitorovací systém dokáže velmi spolehlivě a především bezkontaktně měřit tělesnou teplotu u všech procházejících osob. V případě zjištění vyšších hodnot (např. nad 37 °C) systém spustí okamžitou zvukovou i vizuální signalizaci, která upozorní pracovníky ostrahy na zvýšenou teplotu konkrétní osoby. Této osobně pak může být odepřen vstup do daného objektu či mohou být spuštěna další bezpečnostní opatření. Cenovou nabídku najdete v tomto dokumentu. Další podrobnosti naleznete zde. V případě zájmu kontaktujte: vlastimil.koutnik@synot.cz.

Termokamery SONEL

Termokamera SONEL KT 560M byla speciálně upravena pro přesné měření lidské teploty v rozmezí od 20°C do 60°C s přesností 0,4°C. Široké možnosti jejího využití nejen v době koronavirové krize jsou popsány detailněji v přiloženém datasheetu. Další informace naleznete zde. V případě zájmu kontaktujte: sedlak@tacb.cz.

Portál www.stalezijeme.cz

Agentura DORLAND spustila portál www.stalezijeme.cz na pomoc živnostníkům a řemeslníkům. Portál má za úkol propojit drobné živnostníky či řemeslníky a zájemce o jejich služby. Kdo chce nabídnout své služby, jednoduše se zaregistruje do systému a vyplní kontaktní údaje. Poptávající zase vyhledá v menu druh služby (např. výuka, služby a řemesla, dům, byt a zahrada aj.), podle mapy najde nejbližšího poskytovatele včetně kontaktu a dohodne si službu přímo – telefonem nebo e-mailem. Za registraci ani zprostředkování služeb se neplatí žádné poplatky. Více informací zde.

 

 

 

 

 

Roušky a respirátory pro vaše zaměstnance skladem