Burza nabídek

Na této stránce naleznete nabídky členských firem Hospodářské komory České republiky.

 

Široký sortiment ochranných prostředků včetně antigenních testů

Zajištění výtěrových i slinných testů, roušek, respirátorů FFP2, FFP3 od českého výrobce Promedor v cenových relací odpovídajících nákupům státních subjektů a s možností uskladnění a logistického zajištění od společnosti Monto, s.r.o. Více informací k nabídce jednotlivých výrobků, cenám, dostupnosti a doby dodání Vám bude poskytnuto na kontaktu pavel.trachta@monto.cz/ 775 518 014.

Antigenní slinné testy a další ochranné prostředky

Swonia, a.s. nabízí zajištění antigenní slinné testy ECOTEST, prověřené státním zdravotním ústavem. Testy jsou vhodné i pro testování dětí s vysokou citlivostí. Video ukázku k testu naleznete na https://youtu.be/m3e_LI2sYU0. V případě zájmu o další možné výrobky www.swonia.cz/ info@swonia.cz.

Dezinfekční zařízení

Dezinfekční zařízení, prostředky a další servis zajišťující bezpečnost provozu ve vaší firmě.

Novirea, s.r.o. přichází s nabídkou komplexního řešení NoVirusActive a propojuje inovativní technologie a unikátní ekologicky šetrnou biocidní látku pro dezinfekci osob, působí na přírodní bázi a má rychlou dezinfekční účinnost až 99% s certifikací v EU i v ČR MZDR. Dezinfekční rámy (BUSINESS, PUBLIC, INDUSTRY, EVENT) lze flexibilně sestavit s modulární možností pro různé provozy. Více informací naleznete na www.novirusactive.cz / info@novirusactive.cz

Greystone a.s. nabízí inovativní, revoluční a bezdotykové řešení k plošné dezinfekci osob včetně oděvů. Technologie propojena s unikátní ekologicky šetrnou biocidní látku pro dezinfekci osob. Desinfekční přípravek „Cleanoxin for Skin“ je netoxický, nedráždivý, má neutrální pH, nevysušuje pokožku, nezanechává stopy a v řádu sekund ničí viry, bakterie a kvasinky. Má rychlý a prokázaný účinek na viry C-19. Brána změří teplotu a detekuje nasazení roušky. Laserem kontrolovaná pozice rukou. Možnost individuálního barevného provedení, umístění loga. Celý portál je mobilní a lze umístit na místo dle potřeby. Vhodný pro použití v exteriéru i interiéru. Vhodná pro nemocnice, letiště, školy, kanceláře, hotely, nákupní centra, průmyslové závody, veřejná místa, sportoviště, zábavní parky apod. Více informací naleznete www.gstone-medical.cz/ https://www.gstone-medical.eu/kontakty/.

Fotokatalytické nátěry

Funkční malířské nátěry, nátěry pro čištění vzduchu, antivirové nátěry, antibakteriální nátěry, hygienické nátěry, funkční nátěry FN NANO®, antimykotické nátěry, protiplísňové nátěry, komplexní hygienický servis – to vše a mnohem více je připravena zajistit firma Malířský Servis® dle přání zákazníků a požadovaného rozsahu služeb dle interních směrnic ISIS System® a odborné licence a certifikace společnosti IICRC a odborně způsobilé certifikace patentního českého systému FN NANO®.

Podrobné informace a kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách www.malirsky-servis.cz.

Antigenní a protilátkové rychlotesty na Covid-19

IQS Group, přichází na trh s nabídkou vysoce kvalitních testů Smart Covid ze Singapuru, díky nimž můžete zajistit bezpečí na vašem pracovišti i během epidemie.

  1. antigenní testy slouží ke zjištění akutní infekce Covid-19, včetně nových virových mutací (např. B117)
  2. protilátkové testy pomohou ověřit, zda testovaný již nákazu prodělal a vytvořil si protilátky.

Oba testy mají vysokou přesnost 98 % a ukáží výsledek do 10-15 min. Testy jsou certifikovány pro EU.

Novinkou je antigenní test SG Diagnostics Rapid antigen test Smart Covid, který je od 24. 2. 2021 uvolněn pro samo testování na základě výjimky MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. Díky tomu jej mohou používat laické osoby za účelem zjištění akutní infekce doma i na pracovišti.

Více o testech a testování na www.smartcovid.cz

Ochranné a bezpečnostní přepážky, stěny a kryty

Obchody, lékárny, informační centra, banky, spořitelny, úřady, kanceláře, nemocnice i jinde, kde si jen vzpomenete, tam
všude je potřeba ochrana před virovou a bakteriální infekcí. Firma DV4 Ipsum s.r.o. vyrábí ochranné přepážky na míru z čirého polykarbonátu i plexiskla, které má výborné optické vlastnosti a nenaruší tím chráněné místo. Součástí přepážek je montážní sada pro jednoduchou instalaci. Stačí si vybrat, změřit podle nákresu a poslat objednávku s rozměry. Více informací a kontakty pro objednání naleznete zde.

Nanovlákenné roušky, respirátory a další ochranné prostředky

S ohledem na zvyšující se riziko šíření nákazy COVID-19 se firmy stále více zajímají o zajištění nejúčinnějších ochranných prostředků respiračních cest svých zaměstnanců, které jsou jedním z hlavních preventivních nástrojů, jak čelit riziku přenosu nemoci. HK ČR prostřednictvím své začleněné Asociace nanotechnologického průmyslu ČR nabízí všem uživatelům včetně podnikatelské veřejnosti certifikované české nanovlákenné roušky, nanovlákenné respirátory a další ochranné prostředky respiračních cest s nanovlákennou filtrační membránou.

Dezinfekční stanice

V důsledku pandemie COVID-19, která nyní hýbe světem a dotýká se nás všech, se firma Gastro Production rozhodla přiložit ruku k dílu a mimo svých standardních výrobků začala vyrábět ochranné / hygienické produkty a příslušenství, které najdou uplatnění pro valnou většinu z firem a to nejen z oboru gastronomie, ale i jiných odvětví. Nejžádanější produkty včetně ceníku najdete zde. Další informace a objednávkový formulář najdete na stránce www.hygiena-covid19.cz.

Dezinfekce povrchu a prostor pomocí stříkací techniky

V případě, že akutně potřebujete dezinfikovat určité prostory a povrchy, a nemůžete sehnat firmy, které se na to specializují, můžete zkusit nabídku Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR. Mnozí členové cechu vlastní vysokotlaká i nízkotlaká stříkací zařízení, která by za určitých podmínek šla využít pro tyto práce. V případě zájmu kontaktujte sekretariát CMLT ČR, nejlépe e-mailem info@cmlt.cz, nebo telefonem 266 106 572, 777 020 403.

Příklady aplikace dezinfekce ve Fakultní nemocnici Plzeň můžete zhlédnout zde, dezinfekci šaten poté zhlédnete zde.

Stroje na rychlou dezinfekci prostor

Dezinfekce prostor velmi jemným rozstřikem (mlha) pomocí vysokotlakých strojů, které používají malíři a jsou běžně dostupné ke koupi i pro nemocnice, restaurace, fitness, toalety, kanceláře, chodby, obchodní centra (nákupní košíky) atd. Stroje jsou jednoduché na obsluhu.

Wagner

Ukázka dezinfekce v praxi zde. Více informací a kontakty naleznete na webových stránkách www.profi-wagner.cz.

GRACO

Katalog části přístrojů najdete zde. Další informace a kontakty na webových stránkách www.mediacz.cz.

Respirační maska Respi4y

Firma KP – KOPRO s.r.o. zahajuje novou výrobu respirační masky Respi4y. Specifikaci, podrobnosti včetně kontaktu naleznete zde.

Portál www.stalezijeme.cz

Agentura DORLAND spustila portál www.stalezijeme.cz na pomoc živnostníkům a řemeslníkům. Portál má za úkol propojit drobné živnostníky či řemeslníky a zájemce o jejich služby. Kdo chce nabídnout své služby, jednoduše se zaregistruje do systému a vyplní kontaktní údaje. Poptávající zase vyhledá v menu druh služby (např. výuka, služby a řemesla, dům, byt a zahrada aj.), podle mapy najde nejbližšího poskytovatele včetně kontaktu a dohodne si službu přímo – telefonem nebo e-mailem. Za registraci ani zprostředkování služeb se neplatí žádné poplatky. Více informací zde.

 

 

 

 

 

delejte-marketing-i-s-malym-rozpoctem-webinar-komora