Burza nabídek

Na této stránce naleznete nabídky členských firem Hospodářské komory České republiky.

 

Stroje na rychlou dezinfekci prostor

Dezinfekce prostor velmi jemným rozstřikem (mlha) pomocí vysokotlakých strojů, které používají malíři a jsou běžně dostupné ke koupi i pro nemocnice, restaurace, fitness, toalety, kanceláře, chodby, obchodní centra (nákupní košíky) atd. Stroje jsou jednoduché na obsluhu.

Wagner

Ukázka dezinfekce v praxi zde. Více informací a kontakty naleznete na webových stránkách www.profi-wagner.cz.

GRACO

Katalog části přístrojů najdete zde. Další informace a kontakty na webových stránkách www.mediacz.cz.

Ochranné a bezpečnostní přepážky, stěny a kryty

Obchody, lékárny, informační centra, banky, spořitelny, úřady, kanceláře, nemocnice i jinde, kde si jen vzpomenete, tam
všude je potřeba ochrana před virovou a bakteriální infekcí. Firma DV4 Ipsum s.r.o. vyrábí ochranné přepážky na míru z čirého polykarbonátu i plexiskla, které má výborné optické vlastnosti a nenaruší tím chráněné místo. Součástí přepážek je montážní sada pro jednoduchou instalaci. Stačí si vybrat, změřit podle nákresu a poslat objednávku s rozměry. Více informací a kontakty pro objednání naleznete zde.

Nanovlákenné roušky a respirátory

S ohledem na zvyšující se riziko šíření nákazy COVID-19 se firmy stále více zajímají o zajištění nejúčinnějších ochranných prostředků respiračních cest svých zaměstnanců, které jsou jedním z hlavních preventivních nástrojů, jak čelit riziku přenosu nemoci. HK ČR prostřednictvím své začleněné Asociace nanotechnologického průmyslu ČR nabízí všem uživatelům včetně podnikatelské veřejnosti certifikované české nanovlákenné roušky a nanovlákenné respirátory na obchodním portále www.nanospace.cz , který sdružuje většinu tuzemských výrobců těchto certifikovaných produktů. Uživatelé pozitivně hodnotí nejen širokou škálu spotřebního ochranného materiálu, ale i přehledné poradenství, jak jednotlivé ochranné pomůcky fungují a na co se zaměřit při jejich výběru. V případě potřeby odborné konzultace je vám k dispozici konzultant na adrese info@nanospace.cz.

Dezinfekční stanice

V důsledku pandemie COVID-19, která nyní hýbe světem a dotýká se nás všech, se firma Gastro Production rozhodla přiložit ruku k dílu a mimo svých standardních výrobků začala vyrábět ochranné / hygienické produkty a příslušenství, které najdou uplatnění pro valnou většinu z firem a to nejen z oboru gastronomie, ale i jiných odvětví. Nejžádanější produkty včetně ceníku najdete zde. Další informace a objednávkový formulář najdete na stránce www.hygiena-covid19.cz.

Dezinfekce povrchu a prostor pomocí stříkací techniky

V případě, že akutně potřebujete dezinfikovat určité prostory a povrchy, a nemůžete sehnat firmy, které se na to specializují, můžete zkusit nabídku Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR. Mnozí členové cechu vlastní vysokotlaká i nízkotlaká stříkací zařízení, která by za určitých podmínek šla využít pro tyto práce. V případě zájmu kontaktujte sekretariát CMLT ČR, nejlépe e-mailem info@cmlt.cz, nebo telefonem 266 106 572, 777 020 403.

Příklady aplikace dezinfekce ve Fakultní nemocnici Plzeň můžete zhlédnout zde, dezinfekci šaten poté zhlédnete zde.

Respirační maska Respi4y

Firma KP – KOPRO s.r.o. zahajuje novou výrobu respirační masky Respi4y. Specifikaci, podrobnosti včetně kontaktu naleznete zde.

Portál www.stalezijeme.cz

Agentura DORLAND spustila portál www.stalezijeme.cz na pomoc živnostníkům a řemeslníkům. Portál má za úkol propojit drobné živnostníky či řemeslníky a zájemce o jejich služby. Kdo chce nabídnout své služby, jednoduše se zaregistruje do systému a vyplní kontaktní údaje. Poptávající zase vyhledá v menu druh služby (např. výuka, služby a řemesla, dům, byt a zahrada aj.), podle mapy najde nejbližšího poskytovatele včetně kontaktu a dohodne si službu přímo – telefonem nebo e-mailem. Za registraci ani zprostředkování služeb se neplatí žádné poplatky. Více informací zde.

 

 

 

 

 

jak na linkedin webinar komora