V letošním roce jsme pro vás otevřeli Akademii veřejných zakázek ve spolupráci se vzdělávací společností OTIDEA. Akademie nabízí sérii praktických školení a workshopů, které vám pomohou lépe se zorientovat v zákoně o zadávání veřejných zakázek.


Dovolujeme si vás pozvat na první školení s názvem „Jak podat nabídku do veřejné zakázky v roce 2018“, které se uskuteční ve čtvrtek 22. 2. 2018 od 10.00 do 15.00 hodin ve školícím středisku OTIDEA (v budově METEOR C, Thámova 681/32 186 00 Praha 8).

Registrace 9:40 – 10:00.

Program:

  • Základní principy zákona
  • Podlimitní a nadlimitní režim
  • Druhy zadávacích řízení a kdy který použít
  • Otázka lhůt a jejich prodlužování
  • Kvalifikace a způsobilost účastníků
  • Poddodavatelé a společné nabídky
  • Otevírání, posouzení a hodnocení nabídek
  • Obrana proti nesprávnému postupu zadavatele
  • Dotazy, diskuze

Přednášející:

Mgr. Irena Bartoňová Pálková
Irena Bartoňová Pálková je viceprezidentkou Hospodářské komory České republiky. Ze své pozice zodpovídá za legislativu v podnikatelském prostředí. V oblasti veřejných zakázek se podílela na přípravě stávajícího zákona č. 134/2016 o zadávání veřejných zakázek. Je členkou grémia ministryně a expertní skupiny pro otázku veřejných zakázek, dále členkou grémia u ÚOHS. Iniciovala vznik metodik pro vypisování zakázek na kvalitu. Problematice veřejných zakázek se trvale a aktivně věnuje.

Mgr. Kateřina Koláčková
V oblasti veřejných zakázek působí od roku 2004 se specializací na komplexní administraci zadávacích řízení a poradenství v oblasti veřejných zakázek. Je ředitelkou společnosti OTIDEA avz s.r.o. Aktivně přednáší a publikuje. V loňském roce proškolila přes 180 zadavatelů a uchazečů o veřejné zakázky. Pravidelně přednáší na odborných konferencích a účastní se veřejných diskuzí k zákonu. Souhrnná hodnota jí realizovaných projektů je v řádech desítek miliard korun. Mezi její referenční klienty patří Senát ČR, Úřad vlády ČR, města a obce ČR, aj.

Cena školení je 3 800 Kč bez DPH. Pro členy HK ČR platí 20% sleva (3 040 Kč).

Platební podklady vám budou zaslány spolu s potvrzením registrace.

V případě vašeho zájmu se registrujte na e-mail lejsalova@komora.cz nejpozději do 9. února 2017. Kapacita je omezena na 20 osob.

Předběžná nabídka seminářů pro rok 2018*

*Nabídka seminářů se může změnit v závislosti na poptávce.