PREZENTAČNÍ VIDEO HK ČR

 

 

 

 

 

 

OBCHODUJTE S ÍRÁNEM
 - BRÁNA DO PERSIE
    

  

 

 

 

Hospodářská komora ČR: Budou vyhlášeny výsledky soutěže pro podnikatele Český PATRON 2010

Prestižní soutěž pro všechny podnikatele Český PATRON 2010, kterou v březnu vyhlásila Hospodářská komora České republiky spolu s komunikační agenturou New PIN s.r.o., se blíží do svého finiše. Přihlášené podnikatelské subjekty v průběhu září důkladně posoudila odborná porota, která vybrala vítěze jednotlivých kategorií a také absolutního vítěze soutěže Český PATRON 2010.

Výsledky soutěže budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru, který se uskuteční v úterý 4. října 2011, od 19:00.

„Podnikatelé produkují bohatství této země, z drtivé většiny finančně zajišťují chod státu a výplaty zaměstnanců. Jsou tak svým způsobem ekonomickými patrony České republiky. Hospodářská komora České republiky jako nejsilnější organizace zastupující podnikatelskou sféru u nás chce prostřednictvím této soutěže vyzdvihnout a veřejně prezentovat alespoň některé z nich, ty podnikatele, kteří jsou špičkami ve svém oboru a mohou se za rok 2010 pochlubit výrazným úspěchem v dané oblasti,“ vysvětluje motivy vyhlášení soutěže prezident Hospodářské komory ČR Petr Kužel. Zároveň připomíná, že Český PATRON 2010 navazuje na úspěšnou soutěž „Krizi navzdory,“ kterou Hospodářská komora ČR vyhlásila v loňském roce.

„Čeští podnikatelé v soutěži ukázali, že mají inovativní nápady a nebojí se přijít s netradičním řešením. Z řady zajímavých podnikatelských příběhů bylo mnohdy velmi obtížné vybrat ty nejlepší. Věříme však, že naše volba byla správná a vítězové svou popularitu dokážou zužitkovat. Problémem nejednoho podnikatelského nápadu je totiž právě to, že se o něm neví,“ říká předseda odborné poroty Jiří Moser, řídící partner PwC pro ČR.

„Česká ekonomika si v současnosti vede velmi dobře. Ovšem právě nyní v situaci rostoucí ekonomické nejistoty, turbulencí na světových trzích a prohlubujících se problémech se zadlužením některých států je o to důležitější, abychom povzbudili české podnikatele a firmy. Na pozitivních příkladech chceme ukázat, že v naší zemi je mnoho velmi schopných, odvážných a předvídavých podnikatelů a dobře vedených firem, které se mohou pochlubit jednoznačnými úspěchy a dokážou se rozvíjet,“ doplňuje prezident Kužel.

Soutěž Hospodářské komory ČR – Český PATRON 2010 byla vyhlášena v následujících kategoriích:

 

  • Patron HK ČR - Ekologický přínos (pod záštitou Ministerstva životního prostředí)
  • Patron HK ČR – Banka pro podnikatele
  • Patron HK ČR – Podpora kultury (pod záštitou Ministerstva kultury)
  • Patron HK ČR – Nejlepší zaměstnavatel a zaměstnavatel roku (pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí)
  • Patron HK ČR – Vzdělávání v oblasti učňovského školství (pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
  • Patron HK ČR – „Malá“ energetika (pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu)


Další informace k projektu Český Patron 2010 jsou k dispozici na www.komora.cz/ceskypatron2010

 


 

Hlavní partneři HK ČR