Volná místa

RECEPČNÍ
Jste komunikativní, organizačně schopný/á, baví vás administrativa a práce s lidmi a hledáte možnost získání praxe?
Pak vás velice rádi uvítáme v našem týmu.

Náplň práce
·         zajištění chodu recepce
·         uvádění návštěv, příprava občerstvení
·         vyřizování a přepojování telefonních hovorů
·         rezervace a správa zasedacích místností
·         zpracování a evidence pošty
·         výpomoc při organizaci akcí
·         administrativní činnost spojená s chodem recepce

Požadavky
·         ukončené SŠ vzdělání
·         praxe na obdobné pozici výhodou
·         dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet)
·         mírně pokročilá znalost AJ – schopnost komunikace po telefonu
·         reprezentativní vystupování
·         časová flexibilita
·         řidičský průkaz B výhodou
·         samostatnost, pečlivost a spolehlivost
·         nekonfliktní, kolegiální jednání a profesionální vystupování

Nabízíme
·         pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
·         nástup možný ihned
·         motivující mzdové ohodnocení
·         5 týdnů dovolené
·         moderní pracovní prostředí v centru Prahy
V případě zájmu zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem na email: lunakova@komora.cz
Zasláním Vašeho životopisu souhlasíte, aby Hospodářská komora České republiky, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1, zpracovávala poskytnuté osobní údaje za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.