Volná místa

REFERENT/KA PRO ODBOR VNITŘNÍ KOMUNIKACE

Hospodářská komora České republiky se sídlem Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1, hledá vhodného kandidáta na pozici referent/ka pro odbor vnitřní komunikace.

Požadavky:
·         SŠ/VŠ vzdělávání právního/humanitního/ekonomického směru
·         všeobecný přehled
·         komunikativnost, výborné organizační schopnosti
·         zkušenost se psaním dopisů a podkladů pro jednání
·         pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost
·         samostatnost, aktivní přístup
·         výborná práce s MS Office
·         znalost databází (např. CRM) vítána

Náplň práce:
·         organizace akcí, zajištění jednání volených orgánů
·         příprava dopisů a podkladů k jednání
·         komunikace se státní správou
·         komunikace uvnitř HK ČR
·         správa kontaktů a databázových systémů, správa webových stránek za odbor
·         administrativa

Nabízíme:
·         nástup dohodou
·         plný pracovní úvazek
·         smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
·         příjemný kolektiv
·         pružnou pracovní dobu
·         5 týdnů dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům?
V případě zájmu zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem na email: lanova@komora.cz.
Zasláním Vašeho životopisu souhlasíte, aby Hospodářská komora České republiky, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1, zpracovávala poskytnuté osobní údaje za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.