Volná místa

Odborný referent tiskového oddělení

Hospodářská komora České republiky hledá posilu do tiskového oddělení na plný úvazek

Náplň práce:
-           samostatná tvorba textů a tiskových zpráv
-           tvorba obsahu e-zpravodaje Týden v kostce
-           příprava pravidelného monitoringu tisku
-           příprava podkladů pro veřejná vystoupení představitelů HK ČR
-           organizace a příprava tiskových konferencí
-           výroba analýz a rešerší médií
-           samostatné jednání s novináři
-           vedení další agendy tiskového servisu
Požadavky:
-           minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
-           nejméně tříletá zkušenost práce v médiích, PR agentuře nebo na tiskovém oddělení
-           výborné prezentační, organizační a komunikační dovednosti
-           znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:
-           možnost osobního profesionálního rozvoje a získávání praktických zkušeností
-           podporu při odborném růstu a dalším vzdělávání
-           nástup možný ihned
-           plný pracovní úvazek
-           smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
-           pružnou pracovní dobu
-           5 týdnů dovolené
-           moderní pracovní prostředí v centru Prahy

V případě zájmu zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem na email: lunakova@komora.cz.
Zasláním Vašeho životopisu souhlasíte, aby Hospodářská komora České republiky, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1, zpracovávala poskytnuté osobní údaje za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.