Volná místa

OBCHODNÍ REPREZENTANT

Koho hledáme:
Hledáme aktivního a tvůrčího kolegu/kolegyni komunikačně zdatného/zdatnou se smyslem pro detail a zodpovědnost při řešení svěřených úkolů, který/á má zájem o práci se smysluplným posláním.
Tento kolega/kolegyně bude zpracovávat a naplňovat marketingové strategie, vyhledávat a oslovovat potencionální partnery Hospodářské komory České republiky a připravovat pro ně zajímavé nabídky.
Co u nás budete dělat:
Především budete stěžejním článkem odboru PR a marketingu s perspektivou jej v budoucnosti vést.
Budete vyhledávat a oslovovat nové partnery HK ČR a připravovat pro ně nabídky spolupráce.
Budete pravidelně navštěvovat naše stávající partnery, pečovat o ně, udržovat a rozvíjet nastavené vztahy.
Nabídky pro partnery stávající i nové budete zpracovávat do konkrétních smluvních vztahů.
Budete vymýšlet marketingovou strategii pro HK ČR a podílet se na její realizaci.
Budete se podílet na komorových akcích.
Co očekáváme:
Aktivitu a nadšení z výzev
Pozitivní a konstruktivní přístup
Spolehlivost, zodpovědnost, vstřícnost
Obchodní a vyjednávací schopnosti
Prezentační a komunikační schopnosti na výborné úrovni
Loajalitu
Znalost MS Office
Znalost anglického jazyka
Reprezentativní vystupování a jednání
Řidičské oprávnění
Co nabízíme:
Zajímavou pracovní příležitost s vysokou mírou samostatnosti
Pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
Přátelský a pracovitý tým
Možnost rozvíjení vašich znalostí a zkušeností
Možnost kariérního postupu
Nástup ihned
Motivující mzdové ohodnocení a možnost osobního a odborného rozvoje
Benefity – 5 týdnů dovolené, sick-days, flexibilní pracovní doba s využíváním home office
Moderní pracovní prostředí v centru Prahy

V případě zájmu zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem na email: lanova@komora.cz.
Zasláním Vašeho životopisu souhlasíte, aby Hospodářská komora České republiky, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1, zpracovávala poskytnuté osobní údaje za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Analytik EU agendy
Hospodářská komora České republiky hledá vhodného kandidáta na pozici Analytik EU Agendy.
Požadavky:
·         VŠ ekonomického, popř. právního směru, zaměření na EU agendu velkou výhodou
·         vhodné i pro absolventy, praxe v mezinárodním prostředí výhodou
·         velmi dobrá znalost anglického jazyka (komunikace s kolegy v zahraničí), francouzština výhodou
·         schopnost práce s informačními systémy – znalost MS Office (především MS Word, MS Excel, MS Powerpoint), internet
·         analytické schopnosti a racionální myšlení
·         komunikační a prezentační dovednosti, schopnost základní interpretace legislativy
·         schopnost samostatné práce, odpovědnost
·         schopnost rychle se učit a vytvořit si vlastní názor
·         orientace v české a evropské legislativě i legislativním procesu a regulační agendě v podnikatelském prostředí výhodou

Náplň práce:
·         analýza a sestavování připomínek k nově vznikající legislativě ČR i EU
·         příprava a analýza odborných dokumentů souvisejících s podnikáním v ČR i EU
·         komunikace s podnikateli, orgány státní správy, institucemi a podnikatelskými reprezentacemi v ČR i EU
·         spolupráce na projektech Evropské komise na podporu malých a středních podniků
·         účast na zasedáních pracovních skupin vlády a odborných debatách na aktuální evropská témata
·         spolupráce na vyhodnocování vstupů pro evropské průzkumy podnikatelské nálady za ČR
·         spolupráce s tiskovým oddělením při zodpovídání dotazů médií

Nabízíme:
·         možnost osobního profesionálního rozvoje a získávání praktických zkušeností v rámci spolupráce s významnými odborníky
·         podporu při odborném růstu a dalším vzdělávání
·         nástup možný ihned
·         plný pracovní úvazek
·         smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
·         pružnou pracovní dobu
·         5 týdnů dovolené
·         moderní pracovní prostředí v centru Prahy

PRODUKČÍ PRO ODDĚLENÍ MARKETINGU

Hospodářská komora České republiky se sídlem Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1, hledá vhodného kandidáta na pozici produkční pro oddělení marketingu.

Požadavky:
·         SŠ/VŠ vzdělání
·         praxi v oblasti marketingu a PR nejméně jeden rok
·         komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost
·         samostatnost, organizační schopnosti, aktivní přístup
·         znalost nejméně jednoho cizího jazyka, AJ výhodou
·         flexibilita

·         spolupráce v rámci mediálních kampaní
·         administrativní podpora
·         organizace a zajištění akcí Hospodářské komory České republiky
·         produkční a propagační činnost
·     realizace marketingových kampaní
·     komunikace s externími dodavateli a partnery HK ČR

       Nabízíme
·         pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
·         nástup ihned
·         motivující mzdové ohodnocení
·         výuka anglického jazyka