Volná místa

                                                                PROJEKTOVÝ MANAŽER

Hospodářská komora České republiky se sídlem FLORENTINUM, Na Florenci 2116/15, 110 00  Praha 1, hledá vhodného kandidáta na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.

Požadavky:
·         ukončené VŠ vzdělání
·         praxe v oblasti projektového řízení
·         strategické a analytické myšlení, organizační schopnosti, orientace na výsledek
·         zkušenosti s přípravou, realizací a s řízením projektů z Operačních programů (ESF)
·         přehled v oblasti Operačních programů 2014-2020, implementačních procesů, metodik
·         znalost programů a dalších finančních podpor typu Erasmus, Interreg Central Europe, Danube atd.
·         velmi dobré komunikační schopnosti
·         dobrá znalost anglického jazyka
·         občanská a trestní bezúhonnost

Náplň práce:
·         zastupování podnikatelů v jednání s řídícími orgány a zprostředkujícími subjekty
·         příprava, realizace a řízení projektů, včetně zpracování metodiky a finančního plánu projektů
·         analýza a kontrola průběhu realizace projektu
·         zpracování zpráv o realizaci projektu
·         Realizace mezinárodních projektů

Nabízíme:
·         nástup květen 2016
·         plný pracovní úvazek
·         smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
·         motivující mzdové ohodnocení
·         pružnou pracovní dobu
·         5 týdnů dovolené
·         práce v centru Prahy

Kontakt:
Hospodářská komora České republiky
Zahálková Jana
Zahalkova@komora.cz
Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

RECEPČNÍ
Jste komunikativní, organizačně schopná, baví vás administrativa a práce s lidmi a hledáte možnost získání praxe? Pak vás velice rádi uvítáme v našem týmu.

Náplň práce
·         zajištění chodu recepce
·         uvádění návštěv, příprava občerstvení
·         vyřizování a přepojování telefonních hovorů
·         rezervace a správa zasedacích místností
·         zpracování a evidence pošty
·         výpomoc při organizaci akcí
·         administrativní činnost spojená s chodem recepce

Požadavky
·         ukončené SŠ vzdělání
·         krátkodobá praxe na obdobné pozici výhodou
·         dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet)
·         mírně pokročilá znalost AJ – schopnost komunikace po telefonu
·         reprezentativní vystupování
·         časová flexibilita
·         řidičský průkaz B výhodou
·         samostatnost, pečlivost a spolehlivost
·         nekonfliktní, kolegiální jednání a profesionální vystupování

Nabízíme
·         práce na základě DPP/DPČ
·         odměna 100 Kč/hod.
·         nástup možný ihned
·         práce vhodná při studiu
·         pracovní doba dle časových možností a dohody
·         možnost budoucí spolupráce i na jiných pozicích
·         moderní pracovní prostředí v centru Prahy
V případě zájmu zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem na email: zahalkova@komora.cz
Zasláním Vašeho životopisu souhlasíte, aby Hospodářská komora České republiky, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1, zpracovávala poskytnuté osobní údaje za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání
v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.