Smírčí komise


Ing. Petr Bašík

Ing. Petr Bašík

předseda

Jihočeská hospodářská komora

382 524 224

Basik-Petr@komora.cz

Ing. Pavel Brychta

Ing. Pavel Brychta

člen

Asociace akreditovaných a autorizovaných organizací

541 633 291

Brychta-Pavel@komora.cz

Karel Burda

Karel Burda

člen

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje

596 167 112

Burda-Karel@komora.cz

Ing. Josef  Hudeček

Ing. Josef Hudeček

člen
Ing. František Kočí

Ing. František Kočí

člen

Společenstvo organizátorů veletržních a výstavních akcí ČR

224 218 403

Koci-Frantisek@komora.cz

Ing. Jaromír Kříž

Ing. Jaromír Kříž

člen

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

491 541 227

Kriz-Jaromir@komora.cz

Ing. Richard Motyčka

Ing. Richard Motyčka

člen

Okresní hospodářská kmora Praha 7

220 808 848

Motycka-Richard@komora.cz

Pavel  Rynda

Pavel Rynda

člen

Cech kamnářů České republiky

233 322 281

Rynda-Pavel@komora.cz

Jiří Vrána

Jiří Vrána

člen

Asociace výrobců zbraní a střeliva

602 317 310

Vrana-Jiri@komora.cz