Představenstvo


Ing.  Vladimír Dlouhý, CSc.

Ing. Vladimír Dlouhý, CSc.

prezident

Okresní hospodářská komora Kutná Hora

hospodářská politika, energetika, organizace HK ČR

266 721 311

Dlouhy-Vladimir@komora.cz

Mgr. Irena Bartoňová Pálková

Mgr. Irena Bartoňová Pálková

viceprezident

Česká asociace úklidu a čištění

podnikatelské prostředí a IT

267 910 490

Bartonova-Palkova@komora.cz

Ing. Bořivoj Minář

Ing. Bořivoj Minář

viceprezident

Krajská hospodářská komora Olomouckého kraje

zahraniční vztahy, průmysl

584 495 321

Minar-Borivoj@komora.cz

Roman Pommer

Roman Pommer

viceprezident

Cech obkladačů ČR

živnostenské podnikání, obchod a služby

266 721 400

Pommer-Roman@komora.cz

RNDr. Zdeněk  Somr

RNDr. Zdeněk Somr

viceprezident

Střední podnikatelský stav

vzdělávání, zaměstnanost, zdravotnictví

734 510 844

Somr-Zdenek@komora.cz

Ing. Michal Štefl

Ing. Michal Štefl

viceprezident

Krajská hospodářská komora jižní Moravy

doprava, stavebnictví a životní prostředí

541 572 401

Stefl-Michal@komora.cz

Ing. Pavel  Bartoš

Ing. Pavel Bartoš

člen

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje

věda, výzkum, životní prostředí, energetika a průmysl

597 479 277

Bartos-Pavel@komora.cz

PhDr. Michal Bavšenkov

PhDr. Michal Bavšenkov

člen

Komora podniků komerční bezpečnosti ČR

bezpečnost - legislativa, vzdělávání

241 097 200

Bavsenkov-Michal@komora.cz

Ing. Jiří Doležal, CSc.

Ing. Jiří Doležal, CSc.

člen

Krajská hospodářská komora Pardubického kraje

IT

466 892 111

Dolezal-Jiri@komora.cz

Ing. Filip Dvořák

Ing. Filip Dvořák

člen

Hospodářská komora hl. m. Prahy

+420 224 818 197

Dvorak-Filip@komora.cz

Ing. Miroslav Dvořák

Ing. Miroslav Dvořák

člen

Jihočeská hospodářská komora

regionální vztahy a průmysl, strojírenství, zdravotnictví, Rozhodčí soud

389 016 211

Dvorak-Miroslav@komora.cz

Ing. Karel Ernest

Ing. Karel Ernest

člen

Regionální hospodářská komora Plzeň

strojírenství, vzdělávání v průmyslu, hutě, hornictví, železárny

602 486 817

Ernest-Karel@komora.cz

Mgr. Jana  Havrdová

Mgr. Jana Havrdová

člen

Česká komora fitness

602 306 858

Havrdova-Jana@komora.cz

Ing. Pavel Hlinka

Ing. Pavel Hlinka

člen

Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR

hotelnictví a restauratérství, cestovní ruch

602 210 078

Hlinka-Pavel@komora.cz

Ing. Václav Hrabák

Ing. Václav Hrabák

člen

Cech topenářů a instalatérů ČR

energetika, podpora podnikání

312 248 787

Hrabak-Vaclav@komora.cz

Ing. Ivona Huňková

Ing. Ivona Huňková

člen

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje

572 503 554

Hunkova-Ivona@komora.cz

Ing. Ivana Chottová

Ing. Ivana Chottová

člen

Krajská hospodářská komora Středočeského kraje

724 613 949

chottova-ivana@komora.cz

Ing. Rudolf Jung

Ing. Rudolf Jung

člen

Okresní hospodářská kmora Most

vnitrokomorové normy, energetika

476 700 142

Jung-Rudolf@komora.cz

Ing. Jaroslav Kopta

Ing. Jaroslav Kopta

člen

Krajská hospodářská komora Libereckého kraje

financování komorové sítě, VVI

602 354 206

Kopta-Jiri@komora.cz

Mgr. Jan Mraček

Mgr. Jan Mraček

člen

Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje

životní prostředí

354 426 140

Mracek-Jan@komora.cz

Ing. Václav Nepraš

Ing. Václav Nepraš

člen

Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm

bezpečnostní služby, autorizační komise

602 229 279

Nepras-Vaclav@komora.cz

Ing. Marta Nováková

Ing. Marta Nováková

člen

Svaz obchodu a cestovního ruchu

Novakova-Marta@komora.cz

Ing. Libor Pavlíček

Ing. Libor Pavlíček

člen

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

energetika, strojírenství

499 733 018

Pavlicek-Libor@komora.cz

Mgr. Zdeněk Petzl

Mgr. Zdeněk Petzl

člen

Svaz automobilového průmyslu

233 323 882, 604 447 381

petzl-zdenek@komora.cz

Ing. Martin  Plachý, ml., Ph.D.

Ing. Martin Plachý, ml., Ph.D.

člen

Okresní hospodářská komora Pelhřimov

vzdělávání - vysoké školství, cestovní ruch, makroekonomická témata

565 327 127

Plachy-Martin@komora.cz

Ing. Jiří Rynda

Ing. Jiří Rynda

člen

Cech topenářů a instalatérů ČR

elektrotechnika, vzdělávání v elektrotechnice

251 618 890

Rynda-Jiri@komora.cz

Ing. Stanislav Sedláček

Ing. Stanislav Sedláček

člen

ATOK - Asociace textilního-oděvního-kožedělného průmyslu

pracovně-právní vztahy

491 502 317

Sedlacek-Stanislav@komora.cz

Ing. Jaroslav Schön

Ing. Jaroslav Schön

člen

Společenstvo kominíků České republiky

technická normalizace, certifikace, značka kvality, bezpečná cena

603 552 100

Schon-Jaroslav@komora.cz

Mgr. Ing. Tomáš Sýkora

Mgr. Ing. Tomáš Sýkora

člen

Okresní hospodářská komora Olomouc

zlepšení podnikatelského prostředí, regulace a eliminace byrokracie, vymahatelnost práva

585 423 409, 602 934 005

Sykora-Tomas@komora.cz

Ing. Alexander Šafařík-Pštrosz

Ing. Alexander Šafařík-Pštrosz

člen

Asociace akreditovaných a autorizovaných organizací

mezinárodní obchod, kvalita, technická legislativa, společenská odpovědnost firem, FITPRO

286 019 418

Safarikpstrosz-Alexander@komora.cz

Ing.  Luděk Šebesta

Ing. Luděk Šebesta

člen

Okresní hospodářská komora Hodonín

stavebnictví

518 612 307

Sebesta-Ludek@komora.cz

Ing. Et Ing.  Miloš Škrdlík, MSc.,MBA

Ing. Et Ing. Miloš Škrdlík, MSc.,MBA

člen

Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR

obchod a služby, potravinářské produkty, vzdělávání

541 243 425

Skrdlik-Milos@komora.cz

Mgr., Ing.  Hana  Továrková

Mgr., Ing. Hana Továrková

člen

Český telekomunikační klastr

legislativa, telekomunikace

495 271 401

Tovarkova-Hana@komora.cz

Pavel Žatečka

Pavel Žatečka

člen

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

info@cechmal.cz