Představenstvo


Ing.  Vladimír Dlouhý, CSc.

Ing. Vladimír Dlouhý, CSc.

prezident

Okresní hospodářská komora Kutná Hora

hospodářská politika, energetika, organizace HK ČR

266 721 311

Dlouhy-Vladimir@komora.cz

Mgr. Irena Bartoňová Pálková

Mgr. Irena Bartoňová Pálková

viceprezident

Česká asociace úklidu a čištění

podnikatelské prostředí a IT

267 910 490

Bartonova-Palkova@komora.cz

Ing. Bořivoj Minář

Ing. Bořivoj Minář

viceprezident

Krajská hospodářská komora Olomouckého kraje

zahraniční vztahy, průmysl

584 495 321

Minar-Borivoj@komora.cz

Ing. Marta Nováková

Ing. Marta Nováková

viceprezident

Svaz obchodu a cestovního ruchu

Novakova-Marta@komora.cz

Roman Pommer

Roman Pommer

viceprezident

Cech obkladačů ČR

živnostenské podnikání, obchod a služby

266 721 400

Pommer-Roman@komora.cz

Ing. Michal Štefl

Ing. Michal Štefl

viceprezident

Krajská hospodářská komora jižní Moravy

doprava, stavebnictví a životní prostředí

541 572 401

Stefl-Michal@komora.cz

PhDr. Michal Bavšenkov

PhDr. Michal Bavšenkov

člen

Komora podniků komerční bezpečnosti ČR

bezpečnost - legislativa, vzdělávání

241 097 200

Bavsenkov-Michal@komora.cz

Jan Březina

Jan Březina

člen

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje

Pavel  Březina

Pavel Březina

člen

Svaz českých a moravských spotřebních družstev

Pavel  Dočekal

Pavel Dočekal

člen

Český plynárenský svaz

Ing. Filip Dvořák

Ing. Filip Dvořák

člen

Hospodářská komora hl. m. Prahy

+420 224 818 197

Dvorak-Filip@komora.cz

Ing. Miroslav Dvořák

Ing. Miroslav Dvořák

člen

Jihočeská hospodářská komora

regionální vztahy a průmysl, strojírenství, zdravotnictví, Rozhodčí soud

389 016 211

Dvorak-Miroslav@komora.cz

Mgr. Jana  Havrdová

Mgr. Jana Havrdová

člen

Česká komora fitness

602 306 858

Havrdova-Jana@komora.cz

Ing. Ivana Chottová

Ing. Ivana Chottová

člen

Krajská hospodářská komora Středočeského kraje

724 613 949

chottova-ivana@komora.cz

Radek Jakubský

Radek Jakubský

člen

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

Ing. Rudolf Jung

Ing. Rudolf Jung

člen

Okresní hospodářská kmora Most

vnitrokomorové normy, energetika

476 700 142

Jung-Rudolf@komora.cz

Jozef Koprivňanský

Jozef Koprivňanský

člen

Krajská hospodářská komora Pardubického kraje

Martin Mikl

Martin Mikl

člen

SČS - Unie nezávislých petrolejářů ČR

Mgr. Jan Mraček

Mgr. Jan Mraček

člen

Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje

životní prostředí

354 426 140

Mracek-Jan@komora.cz

Ing. Václav Nepraš

Ing. Václav Nepraš

člen

Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm

bezpečnostní služby, autorizační komise

602 229 279

Nepras-Vaclav@komora.cz

Zbyněk Neumann

Zbyněk Neumann

člen

Okresní hospodářská komora Semily

Mgr. Zdeněk Petzl

Mgr. Zdeněk Petzl

člen

Svaz automobilového průmyslu

233 323 882, 604 447 381

petzl-zdenek@komora.cz

Ing. Martin  Plachý, ml., Ph.D.

Ing. Martin Plachý, ml., Ph.D.

člen

Okresní hospodářská komora Pelhřimov

vzdělávání - vysoké školství, cestovní ruch, makroekonomická témata

565 327 127

Plachy-Martin@komora.cz

Radek Roušar

Radek Roušar

člen

Elektrotechnický svaz český

Ing. Stanislav Sedláček

Ing. Stanislav Sedláček

člen

ATOK - Asociace textilního-oděvního-kožedělného průmyslu

pracovně-právní vztahy

491 502 317

Sedlacek-Stanislav@komora.cz

Ing. Jaroslav Schön

Ing. Jaroslav Schön

člen

Společenstvo kominíků České republiky

technická normalizace, certifikace, značka kvality, bezpečná cena

603 552 100

Schon-Jaroslav@komora.cz

Václav Stárek

Václav Stárek

člen

Asociace hotelů a restaurací ČR

Ing. Alexander Šafařík-Pštrosz

Ing. Alexander Šafařík-Pštrosz

člen

Asociace akreditovaných a autorizovaných organizací

mezinárodní obchod, kvalita, technická legislativa, společenská odpovědnost firem, FITPRO

286 019 418

Safarikpstrosz-Alexander@komora.cz

Ing.  Luděk Šebesta

Ing. Luděk Šebesta

člen

Okresní hospodářská komora Hodonín

stavebnictví

518 612 307

Sebesta-Ludek@komora.cz

Bohuslav Švamberk

Bohuslav Švamberk

člen

Okresní hospodářská komora v Prostějově

Mgr., Ing.  Hana  Továrková

Mgr., Ing. Hana Továrková

člen

Český telekomunikační klastr

legislativa, telekomunikace

495 271 401

Tovarkova-Hana@komora.cz

Robert Zatloukal

Robert Zatloukal

člen

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje

Petr Zimmermann

Petr Zimmermann

člen

Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje

Pavel Žatečka

Pavel Žatečka

člen

Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

info@cechmal.cz