Doprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu Pralamentu ČR do Korejské republiky

Datum konání:05. 6. 2017 - 10. 6. 2017
Místo:Soul, Busan
Zaměření: Pro podnikatele apod.
Typ:podnikatelská mise
Popis:

Hospodářská komora ČR byla pověřena organizací doprovodné podnikatelské mise předsedy Senátu Parlamentu ČR, pana Milana Štěcha, v termínu 5.-10. června 2017 do Korejské republiky.
 
V průběhu mise plánujeme zorganizovat Česko-korejské podnikatelské fórum a následná B2B jednáníSoulu a Busanu, dále předpokládáme možnost účasti firem na některých jednáních předsedy Senátu, společenské podniky, apod. Na přípravě programu se v tuto chvíli intenzivně pracuje, bližší program bude znám v následujících týdnech.
 
Výše účastnického poplatku činí 2.107,- EUR nebo 55.860,- Kč (výše účastnického poplatku pro členy HK ČR) či 2.218,- EUR nebo 58.800,- Kč (výše účastnického poplatku pro nečleny HK ČR).  O platbě v Kč nás prosím předem informujte označením v závazné přihlášce. Účastnický poplatek zahrnuje: transfery, ubytování se snídaní, poplatek za organizaci firemních jednání, podíl na pronájmu jednacích prostor, podíl na poplatku za catering, podíl za poplatek zahraničním organizátorům mise, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady HK ČR spojené s přípravou mise.
 
V případě zájmu o účast se prosím registrujte zasláním vyplněné závazné přihlášky (podepsaný sken + MS WORD), firemních profilů, snímku pro prezentaci a skenu pasu (stranu s fotografií) emailem na leinerova@komora.cz nejpozději do 28.4.2017.Upozorňujeme, že kapacita je omezena v závislosti na kapacitě míst pro podnikatelskou delegaci ve speciálním letadle.
 
Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Jarmila Čejkovská, cejkovska@ppagency.cz  tel: 221 406 652.
 
 
Organizátor:HK ČR
Zobrazit na mapě:mapa
Soubory:
Zpět na seznam akcí