Doprovodná podnikatelská mise s ministrem zahraničních věcí ČR do Indonésie a Myanmaru

Datum konání:24. 2. 2016 - 01. 3. 2016
Místo:Indonésie, Myanmar
Zaměření:Export, zahraniční trhy
Typ:Podnikatelská mise
Popis:

Hospodářská komora České republiky byla pověřena organizací doprovodné podnikatelské mise ministra zahraničních věcí ČR Lubomíra Zaorálka v rámci jeho návštěvy Indonésie a Myanmaru /Barmy/ ve dnech 24. – 1.3.2016. Jedná se v případě Myanmaru o první oficiální návštěvu po politických změnách, a proto spatřujeme příležitosti pro české firmy při otevírání tohoto teritoria.

Jak indonéská, tak myanmarská strana má zájem o setkání s českými partnery především z oblasti energetiky, stavebnictví, dopravní infrastruktury, včetně lodní dopravy, potravinářského průmyslu, potravinářských technologií včetně minipivovarů, obalové techniky, zemědělské techniky, zdravotnictví a zdravotních přípravků, právního poradenství a bankovnictví.

Výše účastnického poplatku činí Kč 47. 500,- zahrnuje dopravu vládním letadlem jehož kapacita je omezena, zajištění maynmarského víza, ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, pronájmy jednacích prostor, organizaci firemních jednání, organizační náklady HK ČR spojené s přípravou mise a službu pracovníků HK ČR po dobu mise.

V případě Vašeho zájmu o účast na misi zašlete prosím sken vyplněné a podepsané přihlášky na email talafus@komora.cz. Dále prosíme o vyplnění firemního profilu v angličtině ve formátu MS WORD a vyplnění PPT slajdu z přílohy se stručnými informacemi o Vaší společnosti (dle popisků na slidu). Vzhledem ke skutečnosti, že je třeba zajistit víza pro vstup do Myanmaru, je uzávěrka přihlášek již v pátek 5. února 2016!

Po zaslání závazné přihlášky se s Vámi obratem spojíme a budeme požadovat osobní údaje pro zajištění myanmarského víza. Cestovní pas musí mít platnost minimálně 6 měsíců a budeme požadovat barevnou fotografii pasového formátu v elektronické podobě ve formě (JPG), ne v PDF.

Organizátor:HK ČR, MZV ČR
Kontakt:

talafus@komora.cz

Cíl akce, další informace:

Hlavním cílem doprovodné podnikatelské mise je rozvoj ekonomických vztahů mezi českými, indonéskými resp. myanmarskými exportéry, importéry a investory. V předběžném programu počítáme mj. s organizací podnikatelských fór a následných B2B jednání v indonéské Jakartě, myanmarském Yangonu /Rangúnu/ a hlavním městě Neipyijtu.

Zobrazit na mapě:mapa
Soubory:
Zpět na seznam akcí