Pozvánka na podnikatelskou misi do Mongolska při VI. zasedání smíšené komise

Datum konání:20. 9. 2015 - 26. 9. 2015
Místo:Ulánbátar, Darchan
Zaměření:Pro podnikatele, exportéry, investory, obchodníky
Typ:Podnikatelská mise, semináře, bilaterální jednání
Popis:

Hospodářská komora České republiky ve spolupráci se zastupitelským úřadem ČR v Ulánbátaru organizují ve dnech 21. září - 26. září 2015 podnikatelskou misi do Mongolska. Mise se bude konat v rámci projektu ekonomické diplomacie za finanční podpory Ministerstva zahraničních věcí ČR. Na přípravách mise se dále podílí Ministerstvo průmyslu a obchodu, které je garantem mezivládního česko-mongolského Smíšeného výboru.

Organizátor:Hospodářská komora ČR
Kontakt:

talafus@komora.cz  

Cíl akce, další informace:

Podnikatelská mise se uskutečňuje u příležitosti VI. zasedání mezivládního česko-mongolského Smíšeného výboru, které se uskuteční ve dnech 22.-23.9. v Ulánbátaru a jehož primárním cílem je podpořit rozvoj obchodně-ekonomické spolupráce mezi ČR a Mongolskem. Vedoucím ministerské delegace bude náměstek ministra průmyslu a obchodu, pan Vladimír Bärtl.

V rámci mise budou uspořádána podnikatelská fóra a kontaktní jednání s mongolskými podnikateli v Ulánbátaru a Darchanu. Rovněž je plánováno separátní setkání náměstka ministra s podnikatelskou delegací. Dále předpokládáme jednání s představiteli vládní agentury Invest Mongolia, Mongolské národní obchodně-průmyslové komory, platformy Mongolian Business Database a dalšími subjekty, které mohou přispět k naplnění obchodních cílů českých společností.

Odlet je zajištěn pravidelnou linkou přes Moskvu. Spojení do Mongolska je v současnosti pouze 4x týdne, takže odlet by byl v neděli odpoledne 20.9. a návrat v sobotu 26.9. 2015.

Výše účastnického poplatku je 47.900,- a zahrnuje letenku, 5x ubytování se snídaní v 5ti hvězdičkovém hotelu, podíl na místních transferech, pronájmy jednacích prostor, podíl na cateringu, organizaci firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise. / Pro registraci Vaší účastni na misi zašlete sken vyplněné a podepsané závazné přihlášky na e-mail:
talafus@komora.cz . a v kopii na obchodního radu velvyslanectví, Ladislava Horáka: commerce_ulaanbaatar@mzv.cz  
Dále přiložte vyplněný profil v angličtině a češtině ve formátu MS WORD a vyplněný company slide z přílohy se stručnými informaci o Vaší společnosti (dle popisků na slidu).

Vzhledem k nutnosti včasnému zakoupení letenek je uzávěrka přihlášek již v pondělí 17. srpna 2015.

Zobrazit na mapě:mapa
Soubory:
Zpět na seznam akcí