Doprovodná podnikatelská mise předsedy vlády ČR a vybraných ministrů do Srbska

Datum konání:01. 9. 2015 - 02. 9. 2015
Místo:Bělehrad, v jednání výjezd do regionu
Zaměření:Pro podnikatele, exportéry, investory, obchodníky
Typ:Podnikatelská mise, semináře, bilaterální jednání
Popis:

Hospodářská komora České republiky byla pověřena organizací doprovodné podnikatelské mise předsedy vlády ČR, pana Bohuslava Sobotky a vybraných ministrů ve dnech 1.- 2.9.2015 v rámci oficiální návštěvy v Srbské republice.

Organizátor:Hospodářská komora ČR
Kontakt:

veselka@komora.cz  

Cíl akce, další informace:

Primárně je tato cesta určena pro firmy, které v Srbsku mají rozjednané projekty a ucházejí se o realizaci státních a veřejných zakázek.

V předběžném programu počítáme mj. s organizací podnikatelského fóra, které zahájí pan premiér, a následných B2B jednání mezi českými a místními firmami v Bělehradě. Pokud již máte v Srbsku obchodní partnery, doporučujeme Vám je na podnikatelské fórum rovněž pozvat.

V jednání je uspořádání druhého podnikatelského fóra ve vybraném srbském regionu.

Plánujeme uspořádat pracovní setkání firem s premiérem a vybranými ministry a s představiteli Velvyslanectví České republiky v Srbsku. Taktéž bude prostor pro individuální jednání firem.

Odlet vládním speciálem z vojenského letiště Praha-Kbely je plánován na 1.9. kolem poledne, návrat 2.9. ve večerních hodinách. Na podrobnějším programu včetně časového harmonogramu cesty nyní intenzivně pracujeme a budeme jej upřesňovat v koordinaci s Úřadem vlády ČR.

Výše účastnického poplatku činí 17.200,- Kč a zahrnuje ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, pronájmy jednacích prostor, podíl na cateringu, organizaci firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

Pro registraci Vaší účasti na misi zašlete sken vyplněné a podepsané závazné přihlášky na e-mail: veselka@komora.cz. Dále přiložte vyplněný firemní profil v angličtině ve formátu MS WORD a vyplněný company slide z přílohy se stručnými informacemi o Vaší společnosti (dle popisků na slidu).

Uzávěrka přihlášek je již v pondělí 10. srpna 2015.

Zobrazit na mapě:mapa
Soubory:
Zpět na seznam akcí