Česká hlava 2015

Datum konání:01. 12. 2015
Místo:Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65
Zaměření:Věda a inovace
Typ:Galavečer předávání nejvyšších vědeckých cen
Popis:Společnost Česká hlava je spolu s Úřadem vlády České republiky každoročním vyhlašovatelem stejnojmenných cen - nejprestižnějšího českého ocenění za vědu a výzkum, kterého mohou vědci v naší zemi dosáhnout.
Organizátor:Česká hlava PROJEKT z.ú.
Kontakt:222 361 033
Cíl akce, další informace:

Česká hlava je největší projekt pro rozvoj české vědecké a technické inteligence, tedy té části společnosti, která bývá mnohdy upozaděná, ačkoliv na ni stojí prosperita naší země. Projekt vznikl před 13 lety z iniciativy intelektuálů v čele s Arnoštem Lustigem a Prof. Antonínem Holým s jediným cílem – vytvořit projekt pro vědce a techniky, který by jim pomohl získat popularitu a prestiž, kterou v tak hojné míře věnujeme třeba sportovcům či umělcům. Česká hlava však není jen nejvyšší vědecké ocenění, ale řada vzájemně provázaných projektů, jejichž cílem je popularizace vědy, výzkumu a vzdělávání u široké veřejnosti, ale i pomoc při utváření vhodných podmínek pro efektivní propojení výzkumu s výrobní praxí a nastavení takových podmínek, které tuto synergii umožní a podpoří.

V rámci projektu Česká hlava je vyhlašována i cena Industrie pro firmu za nejvýraznější výrobkovou či technologickou inovaci realizovanou na území ČR v posledních několika letech. Využijte této příležitosti a nominujte svoji firmu do soutěže a získejte cenu Industrie. Podmínky a další podrobnosti naleznete na níže uvedeném odkazu. Uzávěrka nominací je 30. června 2015.

Zobrazit na mapě:mapa
Další informace:http://www.ceskahlava.cz/
Zpět na seznam akcí