Čínské investiční fórum (China Investment Forum)

Datum konání:28. 8. 2014 - 29. 8. 2014
Místo:Praha - Pražský hrad
Zaměření:Pro podnikatele: exportéry, importéry, investory
Typ:Investiční fórum
Popis:Dovolujeme si Vás pozvat na Čínské investiční fórum (China Investment Forum), které se uskuteční v Praze ve dnech 28. – 29. srpna 2014. Hlavním organizátorem akce je Smíšená česko-čínská komora vzájemné spolupráce, Hospodářská komora ČR je partnerem akce.
Organizátor:Smíšená česko-čínská komora vzájemné spolupráce
Kontakt:

talafus@komora.cz, veselka@komora.cz  

Cíl akce, další informace:

Záštitu nad akcí převzali prezident republiky pan Miloš Zeman a předseda vlády pan Bohuslav Sobotka.

Fóra se zúčastní vrcholní představitelé Čínské lidové republiky mj. první vicepremiér čínské vlády, guvernéři čínských provincií a početná delegace významných čínských firem. Součástí akce je i Local Leaders Meeting, kde se počítá s účastí zástupců 16 zemí střední a východní Evropy.

Hlavním cílem tohoto fóra je rozvoj ekonomických vztahů a obchodní spolupráce mezi Čínskou lidovou republikou a zeměmi střední a východní Evropy s důrazem na Českou republiku.

V rámci akce se budou konat panelové diskuze, které se dotknou celé řady témat, např. obchodní spolupráce, leteckého průmyslu, dopravní infrastruktury, strojírenství a těžkého průmyslu, cestovního ruchu, automobilového průmyslu, zemědělství a energetiky.

Moderátory jednotlivých panelů budou ministři české vlády, hejtmani a další významní činitelé. Prezident Hospodářské komory ČR pan Vladimír Dlouhý moderuje panel zaměřený na automobilový průmysl.

V příloze uvádíme předběžný program Čínského investičního fóra (China Investment Forum).

Důležité upozornění:

Jednotlivé panely se konají na různých místech a jsou rozděleny do časových bloků, takže s časového hlediska je možné se účastnit pouze jednoho panelu v každém bloku.

Dále je v jednání možnost účasti přihlášených firem na B2B jednáních, forma a časový prostor budou potvrzeny. Svůj zájem o účast na B2B rozhovorech označte prosím v registračním formuláři.

Účast na akci je zdarma. Jednacími jazyky budou čínština, angličtina a čeština.

Vzhledem k omezenému počtu míst žádáme zájemce o urychlenou registraci pokud možno do pátku 1. srpna 2014.

Zobrazit na mapě:mapa
Soubory:
Zpět na seznam akcí