Podnikatelská mise do ÍRÁNU

Datum konání:14. 9. 2014 - 17. 9. 2014
Místo:Teherán, Írán
Zaměření:Pro podnikatele: exportéry, importéry, investory
Typ:Podnikatelská mise
Popis:

Hospodářská komora ČR společně se zastupitelským úřadem ČR v Íránu si Vám dovolují nabídnout účast na podnikatelské misi do ÍRÁNU. Cesty by se měl zúčastnit některý z náměstků Ministerstva zahraničních věcí ČR a zástupce Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Na přípravě programu se nyní intenzivně pracuje. Hlavním bodem programu bude Česko – íránské podnikatelské fórum, které bude tentokrát zaměřeno převážně na infrastrukturu, dopravu a s nimi spojenými obory. Pokud má zájem o účast i firma z jiného oboru, která zde má již rozpracovány zakázky či projekty, může se k cestě připojit. Po podnikatelském fóru budou probíhat bilaterální jednání firem na základě předem zaslaných firemních profilů. V programu se dále počítá s návštěvou některé zóny volného obchodu, investiční agentury, významné firmy apod. Dostatek času bude i na individuální jednání s partnery.

Vzhledem k nutnosti vyřízení víz a potvrzení letenek prosím případné zájemce, aby zaslali vyplněné Závazné přihlášky a firemní profily (elektronicky) nejpozději do úterý 5. 8. 2014.

Organizátor:HK ČR
Kontakt:

Ing. Lenka Týčová, tycova@komora.cz, tel: 266 721 379

Zobrazit na mapě:mapa
Soubory:
Zpět na seznam akcí