Kontakt-Kontrakt během MSV 2014

Datum konání:30. 9. 2014 - 01. 10. 2014
Místo:Brno
Zaměření:Obchodní kontakty
Typ:kontaktní setkání při veletrhu
Popis:Láká Vás možnost rychlého a efektivního vyhledání obchodních partnerů, bez náročných příprav a vysokých nákladů, ale s jistotou atraktivních obchodních schůzek se žádoucími firmami? Máte jedinečnou příležitost zapojit se do dvoudenního mezinárodního kooperačního setkání firem a výzkumných institucí.
Organizátor:Regionální hospodářská komora Brno / Enterprise Europe Network
Kontakt:

Oto Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: zahranici@rhkbrno.cz  

Cíl akce, další informace:

Jak celá věc funguje? Aby si účastníci našli k jednání ty nejvhodnější partnery, při registraci vyplní profil popisující firemní aktivity a nabízený či poptávaný typ spolupráce. Registrační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu firem, ze kterého si účastníci vyberou potenciální partnery k jednání a výsledek obdrží v podobě individuálního rozvrhu obchodních schůzek.

Kontakt-Kontrakt propojuje výhody tradiční veletržní účasti a stále populárnějšího match-makingu čili dvoustranných obchodních schůzek s přesným časovým harmonogramem. Firmám dává záruku jednacích prostor přímo v areálu výstaviště, volný vstup na veletrh včetně katalogu a především jistotu obchodních schůzek.

Firmy si toto účelné spojení návštěvy veletrhu a předem připravených schůzek rychle oblíbily. Průzkumy z posledních ročníků potvrzují, že řada kontaktů navázaných během akce vypadá slibně, přes 70% jednání bude pokračovat a 25% z nich bylo dokonce označeno jako dohodnutá spolupráce.

Zobrazit na mapě:mapa
Další informace:http://kk2014.converve.com
Zpět na seznam akcí