Podnikatelská mise na Obchodní fórum do Indie, při příležitosti konání mezinárodní konference „India – Central Europe Business Forum,“ v Novém Dillí

Datum konání:25. 3. 2014 - 29. 3. 2014
Místo:Nové Dillí, Indie
Zaměření:Pro podnikatele
Typ:Podnikatelská mise
Popis:

Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Federací indických obchodních a průmyslových komor FICCI si vás dovoluje pozvat na podnikatelskou misi konanou při příležitosti konference a mezinárodní kontaktní obchodní akce „India – Central Europe Business Forum,“ v Novém Dillí. Podnikatelská mise se uskuteční ve dnech 25. – 29.3. 2014.

Organizátor:HK ČR
Kontakt:

talafus@komora.cz  

Cíl akce, další informace:

Vzhledem k tomu, že Indie patří mezi prioritní země ČR 2012 – 2020, máme zájem, aby Česká republika, aby byla vůči Indii vstupní branou na trhy střední a východní Evropy.

Z indické strany je zájem, aby se na tomto setkání potkaly firmy z oblasti infrastruktury, čištění odpadních vod, technologií na ochranu životního prostředí, zemědělství a potravinářství, bankovnictví a finančních služeb, vzdělávání, zdravotnictví a farmaceutického průmyslu.

Partnery českých firem pro jednání budou nejen přítomné indické firmy, ale i firmy z regionu střední a východní Evropy. České firmy se mohou zúčastnit, jak konference věnující se nejaktuálnějším tématům vzájemných obchodních vztahů, tak i kontaktního B2B jednání. Sjednávání schůzek proběhne na základě vyplněného firemního profilu a požadavků na formu spolupráce. Odpovídající partnery zajistí FICCI.

Účastnický poplatek ve výši Kč 48.600,- zahrnuje letenku Praha – Dillí – Praha, včetně všech poplatků, zajištění vízových formalit, ubytování v 5ti hvězdičkovém hotelu, transfery a veškeré další organizační náklady spojené s účastí na konferenci a zajištění partnerů pro jednání.

V přílohách naleznete závaznou přihlášku a registrační formulář. Prosím, vyplňte tyto dokumenty a spolu se stručným profilem Vaší společnosti max. 150 slov ve formátu MS Word zašlete na email: talafus@komora.cz nejpozději do 21. 2. 2014.

Zobrazit na mapě:mapa
Soubory:
Zpět na seznam akcí