PREZENTAČNÍ VIDEO HK ČR

 

 

 

 

 

 

 

 

OBCHODUJTE S ÍRÁNEM
 - BRÁNA DO PERSIE
    

 

 

 

«leden, 2017»
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

FILTR AKCÍ

25. 1. 2017

Zelené technologie a IT produkty ve Vídni

Konference OBSCE a kooperační jednání na téma životní prostředí a IT.

Obchodní kontaktyVídeň, Rakousko

26. 1. 2017

Prakticky a aktuálně o EET - spuštění 2. fáze

Seminář je určen všem provozovatelům maloobchodů či velkoobchodů a široké veřejnosti.

vzdělávání, obchod, financeBřeclav

30. 1. 2017

Vyjednávání v mezinárodním kontextu: Od uzavírání smluv po řešení sporů

Vyjednávání je neoddělitelnou součástí přeshraničního a mezinárodního obchodu a jako takové si také zaslouží patřičnou pozornost. V tomto intenzivním kurzu se zaměříme na vyjednávání jako na prostředek ke snazšímu uzavírání mezinárodních obchodních dohod, ale také jako na nástroj řešení sporů.

Právo a arbitráž, Bankovnictví a finance, Obchod a exportICC ČR, Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

30. 1. 2017

1. 2. 2017

Doprovodná podnikatelská mise ministra zemědělství ČR Mariana Jurečky do Turecka

Hospodářská komora České republiky organizuje ve dnech 30.1.-1.2.2017 doprovodnou podnikatelskou misi ministra zemědělství ČR Mariana Jurečky do Turecka.

Mise se uskuteční s finanční podporou z projektu ekonomické diplomacie (PROPED).

V průběhu mise plánujeme zorganizovat Česko-turecké podnikatelské fórum v Ankaře (zahajuje ministr zemědělství ČR Marian Jurečka, ve spolupráci s TOBB) a Istanbulu (zahajuje ministr zemědělství ČR Marian Jurečka, ve spolupráci s DEIK), dále se uskuteční společenské setkání s ministrem M. Jurečkou, velvyslancem P. Kafkou a tureckými podnikateli (TOBB).

Výše účastnického poplatku činí 748,- EUR nebo 20.280,- Kč (pro členy HK ČR) či 787,- EUR nebo 21.350,- Kč (pro nečleny HK ČR). O platbě v Kč nás prosím předem informujte označením v závazné přihlášce. Účastnický poplatek zahrnuje: transfery, ubytování po dobu mise, podíl na poplatku za pronájmy prostor, podíl na poplatku zahraničním organizátorům mise, podíl na poplatku za catering, podíl na poplatku za tlumočení a organizační poplatek HK ČR.

 
V případě zájmu o účast v misi nám zašlete vyplněnou závaznou přihlášku (sken + MS Word), formuláře firemního profilu (v Čj a Aj, MS Word) a vyplněný snímek (pro prezentaci) na email leinerova@komora.cz do 22.12.2016. Upozorňujeme, že kapacita je omezena v závislosti na kapacitě míst pro podnikatelskou delegaci ve speciálním letadle.
 
Informujte nás prosím rovněž o skutečnosti, pokud byste měli zájem o dovoz vzorků do Turecka (vč. specifikace množství), tuto možnost následně prověříme.
 
Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Jarmila Čejkovská, cejkovska@ppagency.cz  tel: 221 406 652.
 
Pro podnikatele apod.Turecko - Istanbul, Ankara

31. 1. 2017

Daň z příjmů 2017 + DPH 2017

Lektor na semináři probere novely zákona o daních z příjmů, zákona o DPH a dalších zákonů důležitých pro práci účetních, které budou účinné pro rok 2017.
V rámci semináře účastníkům připomene některé pasáže novel z roku 2016, které jsou důležité pro závěrku roku 2016.
Probere rovněž metodiku finanční správy vydanou v průběhu roku 2016 a také některé významné daňové judikáty.
V průběhu semináře bude prostor k diskusi na jakékoliv účetní a daňové téma. Lektor se dotkne i prvních zkušeností s EET.

Firmy a podnikateléPelhřimov

2. 2. 2017

Kvalita ovzduší v ČR

Konference se zaměřuje na současnou problematiku ovzduší na našem území, ale neopomene ani její historický vývoj. Poukáže na problémy, na které ochrana ovzduší naráží - doprava, energetika, lokální topeniště, vnitřní prostředí budov, lidské zdraví, či nová legislativa. O problémech, které zde máme, se nebude pouze přednášet, ale povede se diskuze s odborníky, kteří poukáží na možnosti, jak tyto problémy řešit.

Konference – legislativa, věda, poradenstvíPraha 1, Novotného lávka 5

2. 2. 2017

5. 2. 2017

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2017

12. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů, architektury, oken, dveří, podlah, izolací, střešních systémů, opláštění, strojů, nářadí a dalších souvisejících oborů. Souběžně probíhá veletrh Moderní vytápění.

Obchod, poradenství, vzdělávání, konference.Výstaviště Praha Holešovice, Výstaviště 67, 170 90 Praha 7

4. 2. 2017

10. 2. 2017

Podnikatelská mise do Sultanátu Omán

Hospodářská komora České republiky organizuje vlastní podnikatelskou misi ve dnech 4. – 10.2. 2017 do Sultanátu Omán.
Mise je organizována ve spolupráci se ZÚ Rijád a honorárním konzulem Ománu v ČR Ivo Vaňkem.

V průběhu mise se uskuteční Česko – ománské podnikatelské fórum v Muscatu, ve spolupráci s Ománskou obchodní a průmyslovou komorou, následně se podnikatelská delegace přemístí do hlavního města guvernorátu North Al Batinah, Sohar (po Muscatu 2. nejbohatší region), kde se nachází v pokročilé 60% rozestavěnosti Speciální ekonomická zóna a přístav.

V Sohar se uskuteční další podnikatelské setkání, organizované guvernorátní pobočkou Ománské obchodní a průmyslové komory, a rovněž budou čeští podnikatelé ústy presidenta Ománské advokátní komory seznámeni s podmínkami podnikání v Sultanátu Omán (investování, zakládání podniků, realizace podnikatelských záměrů ve státech GCC…).

Podnikatelská delegace bude přijata guvernérem North Al Batinah, jeho excelencí šejkem Muhana Bin Saif Al-Lamki. Následně se podnikatelská delegace vydá do Speciální ekonomické zóny a přístavu SOHAR, kde účastníky seznámí s fungováním celého projektu její ředitel Marc Evertse. Delegace již také obdržela pozvání k návštěvě petrochemického koncernu ORPIC a společnosti Sohar Aluminium. Ojedinělou příležitostí bude jednání s presidentem Ománských státních hmotných rezerv.

Připraveno je několik dalších ceremoniálních přijetí senátory a poslanci ománského Parlamentu „Majlis Oman“ včetně audience u první dámy Sultanátu Omán, Její výsosti Dr. Mony bint Fahad Al-Said, dcery vicepremiéra země.

Pro dokreslení výjimečnosti země, která se světu postupně otevírá ještě ani ne 10 let, je příznačné, že 2. listopadu tr. byla Jeho královská výsost Sultán Qaboos vyhlášena Ekonomickou a sociální radou OSN za nejlepšího panovníka na světě. Jen o pár dní dříve byl přístav a Speciální ekonomická zóna Sohar vyhlášena na prestižním setkání 700 reprezentantů předních dopravních společností, přístavů, provozovatelů terminálů a plavebních společností za nejlepší přístav roku v regionech Středního východu a indického subkontinentu. Podrobněji 19.11.tr. na fcb www.facebook.com/sultanatomancz

Z pohledu ománských komoditních potřeb by se podnikatelské mise měli zúčastnit zejména zástupci firem z dopravního inženýrství, včetně projektování staveb v silničním a vodním stavitelství, leteckého průmyslu, zemědělské techniky a rybolovu, obranného průmyslu, těžkého strojírenství, cementářství, petrochemie, sklářství, zdravotnictví a lázeňství, automobilového průmyslu, energetiky, ekologie a likvidace odpadů, telekomunikací, IT a rovněž zástupci kulturní obce, včetně galeristů.

Předpokládá se, že cesta se uskuteční komerčním linkovým spojem, vnitřní přejezdy klimatizovanými autobusy, případně lodí.

Podnikatelská delegace bude vedena Viceprezidentem Hospodářské komory Bořivojem Minářem, v úzké spolupráci s Honorárním konzulem Ivo Vaňkem. Paralelně jednáme o možnosti účastni náměstka ministra MPO, případně MZV.

Výše účastnického poplatku činí Kč 54.500,- který zahrnuje leteckou přepravu komerční linkou, zajištění víza, ubytování v 5ti hvězdičkových hotelích, místní transporty, podíl na pronájmech sálů při podnikatelských setkáních, včetně občerstvení.

V příloze přikládáme závaznou přihlášku a profil, který žádáme vyplnit a zaslat v termínu do 22.12.2016.!!!

Sultanát Omán

5. 2. 2017

11. 2. 2017

Podnikatelská mise s předsedou PS PČR do Kazachstánu, Uzbekistánu a Tádžikistánu

V programu, na kterém se nyní intenzivně pracuje, počítáme s uspořádáním podnikatelských fór s následnými dvoustrannými firemními jednáními ve všech třech destinacích, s pracovní snídaní podnikatelů s předsedou Hamáčkem a s dalšími neformálními akcemi pro české firmy a jejich zahraniční partnery.

Podnikatelská miseKazachstán, Uzbekistán, Tádžikistán

6. 2. 2017

Daň z příjmů 2017 a další změny mimo DPH

Daň z příjmů 2017 a další změny mimo DPH

Daň z příjmů 2017zasedací místnost České spořitelny, a.s., 2. patro, Nám. Arnošta z Pardubic 166, Příbram III

6. 2. 2017

Zkušenosti ze soudní praxe sporů ze stavebních zakázek

Realizujete stavební zakázky? Potýkáte se přitom s nejrůznějšími problémy a spory a zajímá Vás, jak tyto spory řešit a zejména, jak jim předejít? Zajímá Vás, jaké dopady do realizace zakázky mají např. vady v projektové dokumentaci a kdo za ně odpovídá?

Právo a arbitráž, Obchod a exportICC ČR, Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

8. 2. 2017

EuroMed Invest Roadshow

Hospodářská komora ČR ve spolupráci s EuroMed Invest organizuje seminář v rámci EuroMed Invest Roadshow (projekt kofinancovaný Evropskou komisí, zacílený na region Středomoří).

Akce se uskuteční dne 8.2.2017 od 13:00 v prostorách Hospodářské komory ČR (Na Florenci 2116/15, Florentinum, budova A, 4. patro, Praha 1, 110 00).

Seminář je zaměřen na zelené technologie. Semináře se rovněž zúčastní podnikatelská delegace z regionu Středomoří. Jednací jazyk je Aj, účast na akci je zdarma, je však podmíněna registrací. Registrovat se můžete zde až do 3.2.

pro podnikateleHK ČR

8. 2. 2017

Daňové a účetní aktuality 2017

Na semináři zazní veškeré důležité novinky v oblasti účetnictví a daní.

vzdělávání, finance, daně, poradenstvíBřeclav

9. 2. 2017

11. 2. 2017

FOR PASIV

5. ročník veletrhu nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb

Poradenství a služby PVA EXPO Praha, Beranových 667, Praha 9

9. 2. 2017

Obchodní jednání při veletrhu FOR PASIV a Cesty dřeva

Obchodní dvoustranné schůzky s německými firmami během specializovaných veletrhů FOR PASIV a CESTY DŘEVA. Organizují Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky a ABF, a.s.

Pro podnikatele, obchodní kontakty, mezinárodní obchodPraha

10. 2. 2017

22. 9. 2017

Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO

Nekomerční projekt, který již jednadvacátým rokem nabízí žákům stavebních oborů možnost zúčastnit se soutěží a porovnat si tak své znalosti a praktické dovednosti s žáky dalších českých, ale i zahraničních škol.

Vzdělávání, soutěžPVA EXPO PRAHA, Ostrava, Hradec Králové, České Budějovice, Nitra

13. 2. 2017

Liniová a trampová námořní doprava

Seminář je věnován otázkám, které souvisejí se zajišťováním dopravy zboží po moři s ohledem na jeho množství a povahu. Posluchač se dozví o jednotlivých aspektech jak z trampové námořní dopravy a nájmu lodního prostoru, tak i mnoho o běžnější dopravě liniové, přičemž důraz je položen na rozdíly mezi základními smlouvami v těchto oborech a způsobu jejich tvorby.

Doprava a logistika, Obchod a exportICC ČR, Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

14. 2. 2017

16. 2. 2017

TLAK 2017

17. ročník odborného fóra výrobců, provozovatelů tlakových a energetických zařízení a revizních techniků tlakových zařízení.

Legislativa a normy, poradenství a služby, věda, vzdělání a lidské zdroje, firmy a podnikateleHotel Černigov, Hradec Králové

14. 2. 2017

Nová legislativa v celním řízení v roce 2017

Seminář o změnách předpisů v oblasti celního řízení, které nabyly účinnosti v průběhu roku 2016, a které budou dále i v roce 2017 aplikovány. S ohledem na nabytí účinnosti nových legislativních aktů dopadajících na celní řízení má upozornit na změny, které Vás v roce 2017 čekají.

Celní poradenstvíBrno, pavilon RHK Brno, Výstaviště 1

15. 2. 2017

Seminář Elektronická evidence tržeb – 2. fáze

Okresní hospodářská komora Vyškov pořádá odborný seminář k 2. fázi (malo a velkoobchod) zavádění EET včetně prezentace pokladen.

daněBesední dům Vyškov, J. Šoupala 4, Vyškov

16. 2. 2017

INTRASTAT - aktuálně

Seminář je zaměřen na aktuální informace týkající se INTRASTATU, způsoby jeho vykazování a upozornit na nejčastější chyby ve výkazech.

vzděláváníBřeclav

18. 2. 2017

Podnikatelský ples

Od 19,00 hodin při welcome drinku hosty uvítá skupina SUNDAY AFTERNOO´S JAZZMEN s melodiemi v rytmu jazzu a swingu. Po zahájení plesu ve 20,00 hodin po celý večer můžete tančit za doprovodu hudební skupiny „MELODY mix“.
V průběhu večera shlédnete tradičně dva vstupy latinsko amerických tanců tanečníků z Academia Latina Příbram. Před půlnocí hosty čeká vystoupení irských tanců v podání skupiny RINCEOIRÍ. Jako dárek k 15. výročí plesu je pro Vás připraveno i veselé focení v Selfie MATu. Slovem Vás i tentokrát provede taneční mistr a moderátor Jiří Dohnal a tradičně proběhne i slosování vstupenek o pěkné ceny.

Společenské setkáníSokolovna, Generála Tesaříka 162, Příbram I

20. 2. 2017

Úhrady akutní lůžkové péče – jak dál

Jedním z témat, kterým se v současné době sekce HK ČR pro oblast zdravotnictví zabývá, jsou úhrady akutní lůžkové péče. V nich existují v České republice mezi jednotlivými zdravotnickými zařízeními diametrální rozdíly, které lze jednoduše vyjádřit v rozdílných individuálních hodnotách bodu, nebo rozdílných individuálních základních sazbách. Nerovnosti jsou nejen mezi nemocnicemi, ale i uvnitř jednoho zdravotnického zařízení při úhradách stejné péče od různých zdravotních pojišťoven. Řešení těchto dlouhodobých a často nelogických disproporcí v rámci úhradového systému považujeme za důležité pro nastolení spravedlivého prostředí mezi jednotlivými poskytovateli zdravotní péče.

Zdravotnictví, lůžková péčeHK ČR, Florentinum, Na Florenci 2116/15, Praha 1

24. 2. 2017

Účetní závěrka roku 2016, poprvé podle nové legislativy

• Přípravné uzávěrkové práce, harmonogram prací.
• Inventarizace dle zákona o účetnictví, doložení podle jednotlivých složek majetku a závazků, náležitosti inventurních soupisů, vznik a vypořádání inventarizačních rozdílů. Protokolární likvidace zásob.
• Opravné položky k pohledávkám, odpis pohledávek.
• Zápočty pohledávek a závazků, promlčení, právní zánik.
• Časové rozlišení nákladů, výnosů, příjmů a výdajů. Dohadné pohledávky a závazky.
• Odpisy majetku v účetnictví. Daňové odpisy.
• Rozbor nákladů a výnosů z pohledu daňové znatelnosti - podklady k přiznání DPPO za rok 2016
• Důležité pokyny a sdělení Ministerstva financí.
• Příklady z judikatury NSS
• Zaúčtování daně splatné a odložené, výsledek hospodaření před zdaněním a po zdanění.
• Metodika oprav chyb minulých období.
• Rozvaha, výkaz zisku a ztráty, příloha k účetní závěrce, povinné údaje podle vyhlášky – práce s novými formuláři účetních výkazů
• Elektronická forma
• Aktuality ke změnám v roce 2017

Firmy a podnikateléPelhřimov

28. 2. 2017

Seminář Daň z přidané hodnoty 2017

Program semináře:
1. Aktuální znění zákona o DPH s upozorněním na významné novelizace v průběhu roku 2016
 pokuty za kontrolní hlášení
 změny v souvislosti s celním zákonem
 rozšíření přenesení daňové povinnosti
2. Novela zákona o DPH s účinností od 1.4.2017, zejména:
 vznik povinnosti přiznat daň a uskutečnění zdanitelného plnění
 intrakomunitární plnění a nárok na odpočet při pořízení zboží z JČS
 přenesení daňové povinnosti
 nespolehlivý plátce x nespolehlivá osoba
 nová úprava společností
3. Dotazy, diskuze

daněBesední dům Vyškov, J. Šoupala 4, Vyškov

1. 3. 2017

Partners4Innovation – „Dejte hlavy dohromady“

Regionální hospodářská komora Brno v rámci projektu Enterprise Europe Network a ve spolupráci s pořadateli 2. ročníku Veletrhu Věda Výzkum Inovace připravili doprovodnou kooperační akci veletrhu s názvem Partners4Innovation. Tato B2B platforma Vám umožňuje nejen exkluzivní propagaci Vaší společnosti, Vašich produktů a myšlenek na webovém portálu akce, ale také možnost rezervace obchodních schůzek s vybranými vystavovateli či návštěvníky veletrhu v časovém předstihu.

vědecko-technické parky a centra, vědecké týmy, samostatní výzkumníci, vysoké školy, instituce, další organizace a společnostiVýstaviště Brno, pavilon B

2. 3. 2017

Zásadní věcné změny v novele zákoníku práce v roce 2017

Novela přináší změny zejména v těchto oblastech:
• zavádí se kategorie vrcholových řídících zaměstnanců,
• ruší se institut jednostranného převedení zaměstnance na jinou práci a nahrazuje se smluvním ujednáním smluvních stran,
• provádí se věcné změny v oblasti hromadného propouštění,
• zvyšuje se ochrana zaměstnanců na dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr,
• mění se některé instituty pracovní doby a doby odpočinku,
• provádí se změny v oblasti odměňování a cestovních náhrad,
• zásadním způsobem se mění koncepce vzniku práva na dovolenou a její čerpání,
• zjednodušuje se povinnost zaměstnavatele při vystavování potvrzení o zaměstnání,
• zpřesňují se podmínky doručování písemností,
• rozšiřuje se právní úprava homeworkingu a teleworkingu,
• věcné změny v oblasti přechodu práv a povinností z pracovněprávních vztahů,
• zpřesnění právní úpravy průměrného výdělku a
• některé další změny.

Firmy a podnikateléPelhřimov

3. 3. 2017

26. 3. 2017

Bydlení, nové projekty

Výstava Bydlení, nové projekty je přehlídkou nových projektů bydlení především v Praze a okolí

Průzkumy, výstavy, soutěže, konferencePVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany

6. 3. 2017

Funkce námořního konosamentu v dopravě zboží

Konosament i přes bouřlivý vývoj směrem ke zrychlení a zjednodušení operací při dopravě a předání zboží v námořní dopravě stále představuje - úhelný kámen vztahů odesílatel-dopravce-příjemce, a zároveň je určitým mystériem vzbuzujícím časté dotazy i bohužel omyly a chyby s významnými následky.

Bankovnictví a finance, Doprava a logistika, Obchod a exportICC ČR, Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

8. 3. 2017

9. 3. 2017

43. konference s mezinárodní účastí PROJEKTOVÁNÍ A PROVOZ POVRCHOVÝCH ÚPRAV

Akce přináší informace z oboru povrchových úprav formou školení a je doplněna exkurzí do provozu.
Podrobný program na webu pořadatele.

konferencehotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6

20. 3. 2017

INCOTERMS 2010

Seminář je věnován především novele dodacích podmínek Incoterms 2010. Tzn. nejen přehledu platných doložek, ale i rozdílu oproti doložkám starším, jejich použitelnosti v praxi, problémům a zvláštnostem, které s vybranými doložkami souvisejí. Posluchači získají i souvislosti s dopravní, platební a pojišťovací praxí.

Bankovnictví a finance, Doprava a logistika, Obchod a exportICC ČR, Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

22. 3. 2017

24. 3. 2017

Mezinárodní konference železniční dopravy IRFC 2017

Šestý ročník Mezinárodní konference železniční dopravy (IRFC) je významnou událostí v kalendáři mezinárodního železničního sektoru. Jedná se o setkání vrcholových manažerů, železničních a logistických expertů, zákazníků, významných politiků a institucí z celé Evropy. Mottem nadcházející konference je:„Let’s make European Railway EASY!“

Průzkumy, výstavy, soutěže, konference Clarion Congress Hotel Prague**** Freyova 33, CZ – 190 00, Praha 9 – Vysočany

23. 3. 2017

26. 3. 2017

Světlo v architektuře

Prezentace českých a světových značek svítidel, příslušenství, osvětlovacích těles, technologií a světelných systémů podpořená odborným doprovodným programem.

Průzkumy, výstavy, soutěže, konferencePVA EXPO PRAHA, Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany

23. 3. 2017

26. 3. 2017

FOR HABITAT

Soubor je největší komplexní veletržní akcí zaměřenou na bydlení v ČR. FOR HABITAT - ucelená nabídka v oboru pevných interiérových prvků, stavby a rekonstrukcí, bazénů a saun, DESIGN SHAKER – výběrová přehlídka designu, FOR FURNITURE – prezentace výrobců a importérů nábytku a interiérových studií, FOR GARDEN – největší veletrh zahrad, BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY - přehlídka realitních projektů, nabídka developerů, realitních kanceláří a finančních institucí.

veletrhy, výstavyPVA EXPO PRAHA, Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany

23. 3. 2017

26. 3. 2017

FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER, SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE, BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY

Veletrhy zaměřené na bydlení, zahradu a design

VelterthyPVA EXPO PRAHA, Beranových 667, 199 00 Praha 9

24. 3. 2017

EET nejen pro maloobchod a velkoobchod - účetní a daňové aspekty

Seminář je zaměřen na problematiku maloobchodu a velkoobchodu související s elektronickou evidencí tržeb (EET). Potřebné informace na semináři získají i ostatní poplatníci, na které se vztahuje EET. Předmětem výkladu nejsou technické aspekty EET.

pro podnikatelepavilon RHK Brno, areál BVV - Výstaviště 1, Brno

29. 3. 2017

Pozvánka na "2017 China (Henan) SMEs Enterprises Cross-border Investment and Trade Fair, Zhengzhou, Henan

Vláda čínské provincie Henan a Bank of China společně organizují "2017 China (Henan) SMEs Enterprises Cross-border Investment and Trade Fair" v Zhengzhou, Henan. Akce se uskuteční 29.3.2017

Tato akce se shoduje s "11th China (Henan) International Investment & Trade Fair", která je podporována Státní radou ČLR a byla již několikrát úspěšně realizována.

Vláda provincie Henan se snaží přijmout investiční uzáměry s cílem podpořit domácí a zahraniční business. Náklady za vyzvednutí na letišti, registrační poplatek, ubytování, stravu zahraničním návštěvníkům, budou hrazeny organizátorem. Každá zahraniční společnost by něměma mít více než 2 účastníky na konferenci. 

Po skončení fóra, bude zajištěn kulturní program a návštěvu podniků, či průmyslových zón. Celková časová náročnost akce se tímto může protáhnout až na 3 dny.

Veškeré informace ohledně akce naleznete v příloze.

PodnikateléZhengzhou, Henan

3. 4. 2017

Volba práva a volba fóra v právní praxi

Praktický workshop zaměřený na volbu práva a fóra v zahraničních kontraktech. Seminář se zaměří na oblast přípravy nových smluvních dokumentů, úpravy stávajících smluv, zejména všeobecně používaných a též posuzování již existujících ujednání s ohledem na případné spory a jejich řešení.

Právo a arbitráž, Bankovnictví a finance, Doprava a logistika, Obchod a exportICC ČR, Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

6. 4. 2017

Dobré smlouvy ve výstavbě - jak se vyhnout sporům

Seminář je především určen pro inženýry a další odborníky od investorů, bank, projektantů, konzultačních inženýrů, dodavatelských firem, pojišťoven, je určen též pro právníky a další poradce, kteří se podílejí na zadávání a realizaci stavebních zakázek v Česku a zahraničí.

Právo a arbitráž, Bankovnictví a finance, Obchod a exportICC ČR, Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

24. 4. 2017

26. 4. 2017

Reklama Polygraf

Odborný veletrh Reklama Polygraf je největším setkáním lidí z oblasti marketingu, médií, reklamních a tiskových služeb v České a Slovenské republice

Průzkumy, výstavy, soutěže, konferencePVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany

24. 4. 2017

26. 4. 2017

OBALY

Odborný veletrh zaměřený na trendy v oboru obalových inovací a technologií.

Průzkumy, výstavy, soutěže, konference PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany

9. 5. 2017

12. 5. 2017

PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA 2017

PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA zahrnují veletrhy FOR INDUSTRY, FOR SURFACE, FOR ENERGO Smart, FOR LOGISTIC, FOR WELD a FOR INFOSYS. Propojí se obory, jakými jsou strojírenství, technologie pro svařování, pájení a lepení, logistika, skladování a manipulace, výroba, rozvod a efektivní využití energie, povrchové úpravy a informační systémy.

Firmy a podnikateléPVA EXPO PRAHA, Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany

5. 6. 2017

6. 6. 2017

Leaders in Hospitality CEE & CIS

Mezinarodni Summit Leaders in Hospitality CEE&CIS se kona v Praze, ucastnit se bude vice nez 50 speakeru, kteri zastupuji mezinarodni asociace pro hotely a restaurace (HOTREC, IHRA a dalsi), 200 hotelieru reprezentujicich 30 zemi CEE & CIS regionu a pouze 40 vybranych spolecnosti, ktere prichazeji s resenim pro hoteliery.

Obchod, cestování, zahraničí Praha

31. 10. 2017

3. 11. 2017

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC 2017

WOOD-TEC je nejprestižnější veletrh v oblasti zpracování dřeva v novém prostoru Evropské unie. Veletrh přitahuje mnoho významných vystavovatelů i návštěvníků daného oboru a má tudíž velký význam pro rozšíření obchodní spolupráce v oblasti zpracování dřeva nejen v Evropě.

Průzkumy, výstavy, soutěže, konference Výstaviště 450/1, 603 00 Brno