PREZENTAČNÍ VIDEO HK ČR

 

 

 

 

   

OBCHODUJTE S ÍRÁNEM
 - BRÁNA DO PERSIE
    

  

 

 

 

Euroskills2008

V době od 18. do 20. září 2008 dojde k prvnímu představení EuroSkills – události prezentující dovednosti, kde se dozvíte vše o své budoucnosti!


Evropské soutěže dovedností

Evropských soutěžích dovedností se účastní více než 400 nejlepších kvalifikovaných mladých lidí ze 30 evropských zemí.Přijďte, podpořte je a inspirujte se!! Nebo nám ukažte, že jste lepší, a zúčastněte se některé z aktivit do-it-yourself (udělej si sám).

 
49 profesí

Přihlížet, účastnit se a nabrat zkušenosti můžete z 49 profesí od kadeřníka po web designera, od zedníka po elektrikáře, od autodopravce po květinářku. Určitě je zde něco pro Vás!


EuroSkills představuje důležité jeviště, na kterém se Evropa celému světu může předvést jako globální vůdce (favorit) v aréně dovedností. Inovace v Evropských odborných dovednostech a mezinárodní spolupráce jsou nejvýznamnější charakteristikou celé události. Účastnit se EuroSkills znamená podílet se na celkových dovednostních zkušenostech: více než 40.000 návštěvníků má příležitost živě spatřit dovednostní soutěže v akci a současně se i účastnit různých interaktivních ukázek a názorných předvedení. Událost EuroSkills je založena na konceptu vidím, provádím a informuji. Napínavé odborné soutěže jsou zdrojem inspirace a nabízejí jasný přehled poměrů v různorodých oblastech dovedností a schopností. Evropská řemesla, která jsou reprezentována na soutěžích a v prezentacích na EuroSkills 2008, se různí od přírodních zdrojů k technologiím a od dopravy ke službám a administrativě.