PREZENTAČNÍ VIDEO HK ČR

 

 

 

 

   

OBCHODUJTE S ÍRÁNEM
 - BRÁNA DO PERSIE
    

  

 

 

 

Obce mohou investiční příležitosti zdarma prezentovat na internetu

Na serverech zaměřených na reality, www.jihoceske-reality.cz nebo zkráceně www.jihoreal.cz mohou města a obce v Jihočeském kraji zdarma prezentovat investiční příležitosti nebo rozvojové či tzv. „brownfileds“ projekty. Zvyšuje se tak šance, že firmy o možnosti investice projeví zájem, protože se o ní dozvědí na pravém místě. Službu totiž poskytuje Jihočeská hospodářská komora (JHK) prostřednictvím profesního Sdružení Reality.

Na serverech zaměřených na reality, www.jihoceske-reality.cz nebo zkráceně www.jihoreal.cz mohou města a obce v Jihočeském kraji zdarma prezentovat investiční příležitosti nebo rozvojové či tzv. „brownfileds“ projekty. Zvyšuje se tak šance, že firmy o možnosti investice projeví zájem, protože se o ní dozvědí na pravém místě. Službu totiž poskytuje Jihočeská hospodářská komora (JHK) prostřednictvím profesního Sdružení Reality.
„Nápad soustředit co možná nejvíce informací o jednotlivých projektech nebo investičních příležitostí na jednom místě na internetu je zejména pro podnikatele velkým ulehčením. Pro obce a města to zase znamená účinnou prezentaci rozvojových možností na internetových stránkách, které navštěvují cíleně investoři,“ sdělil předseda Sdružení Reality při JHK Josef Cepák.
Připomněl, že sdružení vzniklo zejména k podpoře a ochraně profesních zájmů v oboru realit, ale také ze zájmu členů prezentovat se vůči spotřebitelům jako seriozní subjekt v této oblasti služeb. Členové přijali Kodex etiky, kde jsou vymezena tzv. profesní pravidla. Ta jsou především pro klienty signálem záruky profesionálního přístupu při plnění žádosti zákazníka. „V oborech, jejichž výkon není legislativně upraven a není u nich ze zákona ustanovena profesní komora, je takovéto profesní uspořádání jedním z předpokladů garance kvality,“ podtrhl význam realitního sdružení Cepák.