PREZENTAČNÍ VIDEO HK ČR

 

 

 

 

 

 

OBCHODUJTE S ÍRÁNEM
 - BRÁNA DO PERSIE
    

  

 

 

 

Podnikatelské fórum za účasti prezidenta Republiky Srbsko Borise Tadiče, bilaterální jednání českých a srbských podnikatelů - 17.9.2007

V rámci státní návštěvy přijede do České republiky ve dnech 16. – 18. září 2007 prezident Republiky Srbsko Boris Tadič doprovázený početnou delegací podnikatelů. Svaz průmyslu a dopravy ČR ve spolupráci s Velvyslanectvím Srbska a Srbskou obchodní komorou organizuje podnikatelské fórum za účasti prezidenta Tadiče, členů oficiální delegace a delegace podnikatelů. Na závěr podnikatelského fóra se uskuteční bilaterální jednání českých a srbských podnikatelů. Podnikatelské fórum se uskuteční 17.9.2007.

V rámci státní návštěvy přijede do České republiky ve dnech 16. – 18. září 2007 prezident Republiky Srbsko Boris Tadič doprovázený početnou delegací podnikatelů. Svaz průmyslu a dopravy ČR ve spolupráci s Velvyslanectvím Srbska a Srbskou obchodní komorou organizuje podnikatelské fórum za účasti prezidenta Tadiče, členů oficiální delegace a delegace podnikatelů. Na závěr podnikatelského fóra se uskuteční bilaterální jednání českých a srbských podnikatelů. Podnikatelské fórum se uskuteční 17.9.2007 od 09.30 hod. v zasedacím sále Svazu průmyslu a dopravy ČR, Jankovcova 1569/2c (Lighthouse 14.patro), Praha 7.

Pozvánka s programem a seznam členů podnikatelské delegace zde ke stažení.