Olomoucký veletrh Stavotech zaplní přes světovou krizi firmy

Stavební a technický veletrh Stavotech, který bude hostit ve druhé polovině příštího týdne olomoucké Výstaviště Flora, zaplní přes světovou finanční krizi výrobci a prodejci stavebních materiálů, oken či dveří. Podle pořadatelů jich dorazí do krajského města více než 150 z celého Česka."Zájem vystavovatelů se oproti loňsku, kdy byl stavební boom, nesnížil, což nás mile překvapilo. Proto i letos nebude výstavní plocha pavilonů stačit a opět budeme muset před pavilon A přistavit vytápěnou halu," řekl dnes ČTK manažer veletrhu Petr Nasadil z pořadatelské společnosti Omnis Olomouc.

Vystavovatelé budou na veletrhu Stavotech tradičně nabízet stavební materiály, okna, dveře, garážová vrata, kotle a topenářskou techniku. Zájemci se na výstavišti také dozví informace o dřevostavbách a nízkoenergetických a pasivních domech.

Současně s veletrhem se budou na Floře konat výstavy Bazény & Sauny a Renova, která se zaměřuje na obnovu památek a historických sídel. Akce se uskuteční 12. až 14. března. Poslední ročník Stavotechu, který se konal loni na podzim, navštívilo přes 5000 lidí.


Zdroj: ČTK